3:19:06 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
۵۰ محفل انس با قرآن ماه رمضان در کرمانشاه برگزار می‌شود
۵۰ محفل انس با قرآن ماه رمضان در کرمانشاه برگزار می‌شود
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اعطای تسهیلات تجاری سازی به شرکت‌های فناور استان تا مبلغ یک میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، جلسه شورای قرآن استان با موضوع برنامه ریزی برای برنامههای ماه مبارک رمضان با ۵۰ محفل انس با قرآن ماه رمضان در کرمانشاه برگزار میشودحضور آیت اله علماء امام جمعه کرمانشاه و مدیران کل دستگاههای فرهنگی ادارات در محل دفتر امامجمعه کرمانشاه برگزار شد.
حجت الاسلام عباسیان در این جلسه گفت: سال گذشته بیش از ۲۵۰ محفل انس با قرآن کریم در سطح استان برگزار کردیم که تلاش داریم در سال جاری هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی جلسات قرآنی را برگزار کنیم.
وی افزود: فعالیتها و جلسات تفسیر قرآن طی سالهای گذشته با هماهنگی ائمه جمعه شهرستانها برگزار شده و تا کنون کلاس تفسیر ۷ سوره از سور قرآن کریم به نحو مطلوب برگزار شده و مورد توجه مردم نیز قرار گرفته است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه امسال سوره اسراء محور ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده گفت: امیدواریم جلسات تفسیر این سوره از قرآن کریم با حضور گسترده مردم و اصحاب قرآن برگزار شود.
حجت الاسلام عباسیان افزود: کل موقوفات قرآنی در کل کشور به اندازه کرمانشاه نیست و این نشان دهنده پیشینه قرآنی کرمانشاه است و در حال حاضر باید در راستای توسعه و ترویج قرآن از این ظرفیت استفاده کنیم.
وی با تاکید بر پوشش جلسات و محافل انس با قرآن کریم در صدا و سیما مرکز کرمانشاه گفت: نیاز است جلسات و محافل انس با قرآن کریم که با حضور باشکوه و گسترده مردم برگزار میشود بازتاب خبری و تبلیغی خوبی از سوی صدا و سیما داشته باشد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  کشف ۲۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه