11:30:46 - دوشنبه 29 آوریل 2019
۶۰۰ دانشجوی بسیجی به منطقه عملیاتی «بازی‌دراز» سرپل‌ذهاب اعزام می‎شوند
۶۰۰ دانشجوی بسیجی به منطقه عملیاتی «بازی‌دراز» سرپل‌ذهاب اعزام می‎شوند
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: امسال ۶۰۰ دانشجوی بسیجی به منطقه عملیاتی بازی‌دراز سرپل‌ذهاب اعزام می‎شوند.

صلاح‏الدین قره‎تپه در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه یکی از وظایف ما نسبت به دانشجویان زمینه‎سازی شرکت در اردوی راهیان‎نور جنوب و غرب کشوراست اظهار داشت: راهیان نور یک برنامه بزرگ فرهنگی است که ضمن یادآوری رشادتها و ایثارگریهای رزمندگان جبهه اسلام در دفاع مقدس، بستری برای بصیرتافزایی و روشنگری دانشجویان است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه با اشاره به اینکه ۶۰۰ دانشجوی بسیجی به منطقه عملیاتی بازیدراز سرپلذهاب اعزام می‎شوندعنوان کرد: دانشجویان با حضور در اردوی راهیان نور غرببا فضای معنوی آنجا آشنا شده و به این علت در راستای حفظ این سرمایه و انتقال این تجربه ارزشمند یعنی انتقال فرهنگ جهاد و شهادت موضوع راهیان نور در دستور کار بسیج دانشجویی قرار گرفته است.

خبر جدید  انشعاب برق ۱۰ هزار کانکس در مناطق زلزله‌زده جمع‌آوری شد؛ افزایش مصرف برق در مناطق زلزله‌زده

وی با بیان اینکه از سراسر کشور برای آشنا شدن با سیره و روش شهدا به منطقه بازی‎دراز اعزام می‎شوند، عنوان کرد: نسل جوان امانتی در برابر انقلاب هستند و ما باید به موقع برای آنان برنامهریزی اثر بخش داشته باشیم.

قره‎تپه با اشاره به اینکه رهآورداین سفرها تضمین سلامت معنوی و فرهنگی دانشگاهها است، بیان کرد: استان کرمانشاه در بحث راهیان نور مظلوم واقع شده است زیرا این استان شهدای زیادی را در هشت سال دفاع مقدس تقدیم اسلام کرده که بسیاری از آنها ناشناخته مانده‎اند.

خبر جدید  صادرات کالا از گمرکات استان کرمانشاه ۱۸ درصد افزایش یافت‌

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه با اشاره به اینکه راهیان‎نور غرب فرصت خوبی برای آشنایی دانشجویان با مناطق عملیاتی غرب کشور است، عنوان کرد: علاوه بر منطقه بازی‎دراز، دانشجویان با دیگر مناطق عملیاتی جنگ همچون مطلع‎الفجر و مرصاد نیز آشنایی پیدا می‎کنند.

وی با اشاره به اینکه کار فرهنگی نیز در کنار صعود دانشجویان به منطقه عملیاتی بازی‎دراز انجام می‎شود، بیان کرد: در کنار صعود دانشجویان به منطقه بازی‎دراز، امسال جشنواره عکس و خاطره‎نویسی برگزار می‎شود و بهترین‎خاطره در کتاب به چاپ می‎رسد.

خبر جدید  پارک ویژه بانوان در نقاط مختلف استان کرمانشاه ایجاد می‌شود

قره‎تپه با یادآوری فرمایشاتی از رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هشت سال دفاع مقدس صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه زمانی نیست بلکه گنجینه عظیمی است که تا مدتهای طولانی ملت ما میتواند از آن استفاده کند تصریح کرد: این مهم با برگزاری اردوهای راهیان نور محقق میشود و بنابراین باید به این برنامه موثر فرهنگی اهتمام ویژه داشت.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه