11:44:09 - پنج‌شنبه 31 ژانویه 2019
۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می‌شود
۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث می‌شود
با حکم دکتر علی دارابی رئیس جشنواره، اعضای شورای اجرایی دومین جشنواره پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی ایران منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان، صابر رحیمی افزود: برای احداث ۴۰ ۶۰ زمین ورزشی چمن و روباز در کرمانشاه احداث میشودزمین ورزشی روباز و ۲۰ زمین چمن ورزشی تاکنون موفق به جذب ۴۰ میلیارد ریال اعتبار شده ایم.
وی اظهار داشت: خوشبختانه با جذب اعتبارات مناسب عمرانی در سال آینده شاهد تحول در زیرساختها و افزایش سرانه ورزشی استان خواهیم بود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین با اشاره به راه اندازی تعدادی خانه ورزش در نقاط مختلف استان بخصوص در شهرها و روستاهای دورافتاده، تصریح کرد: تلاش میکنیم تعداد این خانهها را تا پایان سال به خانه ورزش ۹۰ برسانیم.
رحیمی یادآوری کرد: توزیع عادلانه امکانات ورزشی در روستاها یکی از مهمترین سیاستهای اداره کل ورزش و جوانان است چرا که معتقدم نخبههای ورزشی زیادی را میتوان در دل دورافتادهترین روستاهای استان کشف کرد.
وی به برگزاری موفق المپیاد ورزشهای روستایی در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این کار کمک میکند تا علاوه بر ایجاد شور و نشاط در مناطق روستایی، جمعیت این مناطق به ورزش کردن تشویق و امید به زندگی افزایش یابد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کشف استعداد ورزشی در رشتههای مختلف را یکی دیگر از اهداف برپایی المپیادهای ورزشی روستایی برشمرد و افزود: به این افراد اگر توجه شود میتوانند برای استان و حتی کشورمان در آینده افتخارآفرینی کنند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  اختصاص ۱۰میلیارد تومان برای ساخت و بازسازی منازل مددجویان کرمانشاهی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه