15:19:09 - شنبه 3 مارس 2018
۶۰ میلیارد تومان جمع‌آوری شده برای زلزله‌زدگان تعیین تکلیف می‌شود
۶۰ میلیارد تومان جمع‌آوری شده برای زلزله‌زدگان تعیین تکلیف می‌شود
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: بیش از ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی از سوی جمعیت هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان جمع آوری شده که تا پایان سال با هماهنگی استاندار و مسئولان تعیین تکلیف می‌شود. به گزارش ایسنا مطنقه کرمانشاه، محمدرضا امیریان با اشاره به خدمات رسانی جمعیت هلال احمر به

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: بیش از ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی از سوی جمعیت هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان جمع آوری شده که تا پایان سال با هماهنگی استاندار و مسئولان تعیین تکلیف می‌شود.

به گزارش ایسنا مطنقه کرمانشاه، محمدرضا امیریان با اشاره به خدمات رسانی جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان زلزله گفت: از ابتدای حادثه این جمعیت از تمام ظرفیت خود برای امدادرسانی استفاده کرده است.

وی با بیان اینکه طبق آمارها کمک های ارسالی غیرنقدی هموطنان از سراسر کشور به مناطق زلزله زده به ارزش ۷۰ میلیارد تومان بوده، افزود: کار توزیع این کمک‌ها از همان ابتدا آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.

خبر جدید  توجه ویژه به بودجه فرهنگی استان‌های مرزی کشور

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، بیش از ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی نیز از سوی جمعیت هلال احمر برای کمک به زلزله زدگان جمع آوری شده که تاکنون ریالی از آن هزینه نشده و تا پایان سال با هماهنگی استاندار و مسئولان این مبلغ تعیین تکلیف خواهد شد.

امیریان خاطرنشان کرد: در طول ایام پس از زلزله  علاوه بر توزیع کمک های غیرنقدی، سبدهای غذایی نیز طی سه نوبت بین افراد توزیع شده که در مرحله اول بسته‌های ۷۲ ساعته و دو مرحله نیز بسته‌های یک ماهه توزیع شده است.

خبر جدید  باید با طبیعت به عدالت رفتار کنیم/ اهمیت درختکاری در دین اسلام

وی یادآور شد: جمعیت هلال احمر برای تهیه سبد غذایی توزیع شده بین آسیب دیدگان از منابع خود استفاده کرده است.

به گفته این مسئول، هم اکنون نیز بر اساس اعلام نیاز معتمدین محلات و مسئولان توزیع بسته های غذایی ادامه دارد.

وی همچنین از توزیع بیش از ۹۵ هزار تخته چادر به ارزش ۷۰ میلیارد تومان توسط جمعیت هلال احمر بین زلزله زدگان خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به وعده رئیس جمعیت هلال احمر کشور در کمک به برخی از زلزله زدگان اشاره کرد و گفت: مقرر شد از سوی این جمعیت به هر خانواده شناسایی شده که یک متوفی داشته باشد و خانواده‌ای که طی ۱۰ روز پس از زلزله صاحب فرزند شوند، مبلغ پنج میلیون تومان تعلق بگیرد.

خبر جدید  شهید گمنام به کرمانشاه خوش آمدی

امیریان اضافه کرد: تاکنون پرونده ۳۶۰ خانواده با شرایط مذکور همراه با مستندات به جمعیت هلال احمر ارسال شده که تا هفته آینده از مبلغ در نظر گرفته شده برای آنها بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه