22:18:01 - پنج‌شنبه 28 ژوئن 2018
۶۴ میلیارد تومان ‌تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در ‌کرمانشاه جذب شد
۶۴ میلیارد تومان ‌تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در ‌کرمانشاه جذب شد
مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی ‌کرمانشاه گفت: از ۷۹ میلیارد تومان سهم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان ‌تاکنون ۶۴ میلیارد تومان آن جذب شده است. شعار سال: مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی ‌کرمانشاه گفت: از ۷۹ میلیارد تومان سهم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان ‌تاکنون ۶۴ میلیارد تومان آن جذب شده است. وحید محمدپور ،

مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی ‌کرمانشاه گفت: از ۷۹ میلیارد تومان سهم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان ‌تاکنون ۶۴ میلیارد تومان آن جذب شده است.

شعار سال: مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی ‌کرمانشاه گفت: از ۷۹ میلیارد تومان سهم تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان ‌تاکنون ۶۴ میلیارد تومان آن جذب شده است.

وحید محمدپور ، اظهار داشت: در مرحله نخست سهمیه استان کرمانشاه در زمینه تسهیلات اشتغال روستایی ۷۹ میلیارد تومان است که تاکنون ۶۴ میلیارد تومان آن جذب شده و مابقی نیز در حال جذب است.

خبر جدید  اعلام فراخوان همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی برمنظومه فکری مقام معظم رهبری

وی با بیان اینکه سود این تسهیلات در مناطق مرزی چهار درصد و در سایر مناطق استان ۶ درصد است عنوان کرد: برای نخستین بار پرداخت تسهیلات با سود پایین در بخش کشاورزی ابلاغ شده که یکی از سیاست‌های دولت در راستای  ایجاد اشتغال پایدار محسوب می‌شود.

محمدپور با اشاره به اینکه لازمه دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اجرای طرح در مناطق روستایی است گفت: تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافته است و به منظور توسعه اشتغال پایدار در روستا و جلوگیری از مهاجرت آن‌ها در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  توصیه‌های ترافیکی به راهپیمایان

مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه در ایجاد اشتغال پایدار روستاها ۴۵ درصد سهمیه کل ابلاغیه در این مسیر سهم بخش کشاورزی است افزود: برای دریافت تسهیلات متقاضیان تشکیل پرونده در دبیرخانه اداره کار و ثبت مشخصات در سامانه کارا ضروری است.

وی بانک کشاورزی، پست بانک، بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هستند گفت: درخواست متقاضیان در جلسه فنی شهرستان بررسی و بعد از تأیید مدیرکل سرمایه‌گذاری استانداری طرح ‌ها مصوب و به بانک معرفی می‌شوند.

خبر جدید  دومین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نصیب ورزشکار کرمانشاهی

محمدپور با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی در جذب این تسهیلات به عنوان دستگاه برتر شناخته شده است اظهار کرد: طرح‌هایی که در قالب رسته‌های ابلاغی که از طرف اداره رفاه، کار و تأمین اجتماعی اعلام شده شامل دام سبک و سنگین صنعتی، صنایع تبدیلی و تکمیلی و طرح‌های گلخانه‌ای است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۶۲۶۳۸ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه