11:28:00 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
۸۰ سایت تلفن‌همراه شهری و روستایی در کرمانشاه تکمیل می‌شود
۸۰ سایت تلفن‌همراه شهری و روستایی در کرمانشاه تکمیل می‌شود
کرمانشاه_مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه از تکمیل ۸۰ سایت تلفن‌همراه شهری و روستایی تا سه ماهه اول سال آینده خبر داد.

مسیب قبادیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حوزه تقویت پوشش‌دهی تلفن همراه در استان کرمانشاه پروژه هایی در دستور کار است که از جمله آن ها می توان به تبدیل شبکه موبایل روستایی به سایت های همراه اول جهت ارتقای کیفیت پوشش دهی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه درصدد تکمیل این پروژه تا دهه فجر هستیم، افزود: ۱۸۲ سایت روستایی در این فاصله به شبکه همراه اول استان اضافه می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه بیان کرد: عملیات اجرایی ۸۰ سایت جدید در سطح شهرها و روستاها و جاده های استان شروع شده است و بخش عمده ای تا پایان سال انجام و تا سه ماه اول ۹۸ نیز پروژه تکمیل می‌شود که به بهبود پوشش‌دهی تلفن‌همراه در شهر و مناطق روستایی کمک می کند.

خبر جدید  مهار آتش‌سوزی واحد فرآوری مشتقات نفتی در کرمانشاه/ یک نفر جان باخت

وی گفت: در حوزه اینترنت نیز اینک امکان واگذاری ۱۵۶ مرکز مخابرات در مناطق شهری و روستایی به بستر تلفن همراه وجود دارد و در طول سال هم به طور مداوم اقدامات توسعه ای در این راستا انجام می شود.

قبادیان تصریح کرد: درصدد بهره گیری سازمان های اجرایی و بانکها در شهرستان های اسلام آبادغرب، صحنه، پاوه و جوانرود از تکنولوژی فیبر نوری تا پایان سال هستیم پیش از این تنها شهرستان کرمانشاه از این تکنولوژی بهره مند بود.

خبر جدید  روی خوش شهردار به قطار شهری /شورایی‌ها کماکان مخالف هستند

وی افزود: هیچ محدودیتی از نظر ارتقا شاخص‌های دسترسی به اینترنت در استان نداریم بلکه برحسب تقاضا هرجا نیاز باشد می توانیم پهنای باند مورد نیاز متقاضی را فراهم کنیم و در این میان ظرفیت پهنای باند استان نسبت به سال ۹۶ دو برابر افزایش یافته و امکان افزایش تا پنج برابر نیز وجود دارد.

خبر جدید  جشن های "دهه کرامت" در کرمانشاه برپا می‌شود/ برگزاری 2 جشن بزرگ در "پارک شرقی"

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه بیان کرد: تجهیزات لازم برای افزایش پنج برابری ظرفیت فعلی پهنای باند در استان وجود دارد اما دلایلی از جمله ملاحظات اقتصادی سبب عدم تقاضای مشترکین برای افزایش پهنای باند شده است.

کد خبر ۴۵۱۳۶۳۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه