12:39:12 - شنبه 29 دسامبر 2018
۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است
۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت است
امام جمعه کرمانشاه حماسه ۹ دی را روز بصیرت و میثاق با ولایت دانست و گفت: این روز باید الگوی ما جهت حل مشکلات کشور باشد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در خطبههای نماز جمعه ضمن دعوت همگان به تقوا و پرهیزگاری گفت: نماز عامل قدرت و اقتدار انسان است و اگر اعمال ما جنبه الهی داشته باشد باقی میماند و اگر جنبه دنیایی داشته باشد از بین رفتنی است.
خطیب جمعه کرمانشاه با بزرگداشت ۹ دی ماه بعنوان روز بصیرت و میثاق با ولایت اظهار داشت: در جریان فتنه ۸۸ تاکید اصلی رهبر انقلاب بر مدارا، بردباری و جذب حداکثری برای حفظ منافع مردم و نظام بود، اما وقتی این راهها نتیجه نداد، با روشنگریهای ایشان ملت به صحنه آمدند و حماسه ۹ دی را خلق کردند.
وی به ارتحال فقیه مجاهد آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی اشاره کرد و افزود: ایشان کارگزاری با وفا در مهمترین تشکیلات نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
خطیب جمعه کرمانشاه همچنین با ابراز تأسف در خصوص حادثه دلخراشی که برای دانشجویان دانشگاه آزاد تهران رخ داد، اظهار داشت: مسئولان زیربط باید از فرزندان مردم مواظبت کنند، زیرا اینها امانتهای مردم در دستان آنها هستند.
امام جمعه کرمانشاه در ادامه تصریح کرد:برنامه خصوصی سازی که دولت دارد برنامهی خوبی است امام نباید مصداق چوب حراج زدن بر بیت المال باشد.
آیت الله علما افزود: اگر قرار است در این راستا سیلوی کرمانشاه و شهرهای دیگر به فروش برسد نباید حق ۲ میلیون جمعیت استان ضایع شود و در این ارتباط از مسئولان امر انتظار میرود دقت و شفاف سازی بیشتری انجام دهند تا اموال مردم محفوظ بماند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دریافت فیلم
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  ارتقای شاخص‌های حوزه سلامت در مناطق زلزله زده کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه