8:42:09 - یکشنبه 4 فوریه 2018
۱۰گروه جهادی به مناطق محروم کرمانشاه اعزام شدند
۱۰گروه جهادی به مناطق محروم کرمانشاه اعزام شدند
به مناسبت ایام الله دهه فجر، ۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام شدند. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، به مناسبت ایام الله دهه فجر،  برنامه اعزام گروه های جهادی امروز شنبه به مناطق محروم مصادف با سومین روز از دهه فجر با حضور مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه و فرمانده ناحیه کرمانشاه

به مناسبت ایام الله دهه فجر، ۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، به مناسبت ایام الله دهه فجر،  برنامه اعزام گروه های جهادی امروز شنبه به مناطق محروم مصادف با سومین روز از دهه فجر با حضور مسئول بسیج سازندگی کرمانشاه و فرمانده ناحیه کرمانشاه و جمعی از مسئولین رده های مختلف سپاه  در محل ناحیه مقاومت کرمانشاه برگزار شد.

خبر جدید  مادر شهید شاخص سردار سید محمدسعید جعفری دار فانی را وداع گفت

حسین قبادی بصیر، مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در حاشیه این مراسم گفت: امروز  ۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان کرمانشاه و در آینده نزدیک نیز گروه های جهادی به مناطق محروم سایر شهرستان ها اعزام می شوند.

وی تصریح کرد: طی مراسم امروز و به نمایندگی از ۱۰ گروه مذکور گروه پیروان ولایت که متشکل از ۲۰ بسیجی جهادگر است به مناطق محروم اعزام شدند و در قالب اردویی سه روزه در منطقه محروم ملا حسینی کرمانشاه به فعالیت می پردازند.

خبر جدید  دستگاه قضا در مقابله با اقدامات ساختارشکنانه بنای مسامحه ندارد

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه