12:41:53 - چهارشنبه 22 مه 2019
۱۰۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای از یک متخلف کشف و ضبط شد
۱۰۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای از یک متخلف کشف و ضبط شد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب گفت: مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان سرپل ذهاب موفق به کشف و ضبط ۱۰۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای شدند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه، شهرام مظفریزادهگفت: به دنبال گزارش واصله از همیاران و دوستداران محیط زیست به اداره حفاظت محیط زیست سرپلذهاب مبنی بر صید تعدادی ماهی رودخانهای توسط یکفرد متخلف در سرپلذهاب، مأمورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان با حکم قضاییبه منزل متخلف وارد وموفق به کشف و ضبط ۱۰۰ قطعه ماهی رودخانهای از وی شدند.

خبر جدید  نشست تخصصی عفاف و حجاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

وی افزود: با توجه به اینکه کشتار دسته جمعی آبزیان خلاف قوانین مقررات شکار و صید است،پس از واریز مبلغ ۵ میلیون ریال بابت ضرر و زیان وارده به حساب محیط زیست، فرد متخلف برای طی سایر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست سرپل ذهاب با تشکر از دوستداران و همیاران محیط زیست مبنی بر دغدغه آنان در امر حفاظت و صیانت از محیط زیست از عموم مردم طبیعتدوست شهرستان سرپلذهاب درخواست کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را به سرعت با شماره تلفن: ۰۸۳۴۲۲۲۲۶۰۰ تماس بگیرند و اطلاعرسانی کنند.

خبر جدید  تأخیر در حرکت کیفیت‌بخشی همه‌جانبه دانشگاه پذیرفتنی نیست

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: ۱۰۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای از یک متخلف کشف و ضبط شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه