12:28:56 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
۱۰۶هکتار بافت ناکارآمد در شهر جوانرود وجود دارد
۱۰۶هکتار بافت ناکارآمد در شهر جوانرود وجود دارد
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار جوانرود گفت: از ۳۲۵ هکتار مساحت شهر جوانرود ۱۰۶ هکتارآن یعنی ۳۳ درصد را بافت های ناکارآمد تشکلیل می دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رستگار یوسفی روز سه شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار جوانرود افزود: از ۱۰۶ هکتاربافت ناکارآمد ۸/۵ هکتارآن محدوده تاریخی، ۶۴ هکتار محدوده میانی و ۳۳/۲ هکتار آن سکونتگاههای غیررسمی است.
وی به شناسایی چهارمحله باباجانی ، قرگه ، سنجابی و هلانیه در بافت های فرسوده شهر جوانرود اشاره کرد و اظهارداشت: باید مجموعه‌ای از کارهای فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، بهداشتی و درمانی در این مناطق برای رسیدن به وضعیت و فضای مساعد زندگی انجام شود.
فرماندار جوانرود خاطرنشان کرد: شهرداری باید در بودجه سنواتی خود بحث توانمندسازی این محله ها را مدنظر داشته باشد و دستگاههای اجرایی نیز در چهارچوب اقدام مشترک برنامه های خود را ارائه کنند.
یوسفی افزود: اقدام های خوبی در بافت های فرسوده شهر جوانرود انجام گرفته و درحال انجام است که باید ادامه داشته باشد.
وی یادآورشد: دستگاه‌های عضو باید از ظرفیت و پتانسیل خود در راستای رسیدن به اهداف ستاد شهرستانی با دبیرخانه ستاد همکاری و در هر جلسه به صورت منظم و با تدوین برنامه های کارشناسی شده متناسب با اهداف و وظایف سازمان خود برنامه ها را ارائه کنند.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  باران بخش های وسیعی از کرمانشاه را در بر می گیرد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه