11:58:21 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
۱۱غرفه کرمانشاه در جشنواره قشم فعال است
۱۱غرفه کرمانشاه در جشنواره قشم فعال است
کرمانشاه – ایرنا – سرپرست گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ، از فعالیت ۱۱غرفه کرمانشاه در جشنواره فرهنگی جزیره قشم خبر داد.

کیکاوس جلیلیان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه این جشنواره از دهم دی آغاز شده و تا چهاردهم ادامه دارد، افزود: تقویت جذب گردشگر از اهداف برگزاری شرکت در این جشنواره است.
وی با بیان اینکه در این جشنواره بیش از ۱۰۰ متر مربع فضا به استان کرمانشاه برای برپایی غرفه ها داده شده، گفت: پنج غرفه مرتبط با صنایع دستی، آشپزی، سیاه چادر، سوغات، دمنوش، بوم گردی و آژانس دفاتر خدماتی از ۱۱غرفه شرکت کننده کرمانشاه در این نمایشگاه است.
جلیلیان ادامه داد: قشم یک شهر توریست پذیر است و می خواهیم از این طریق نیز جاذبه های گردشگری کرمانشاه را به همگان معرفی کنیم.
وی به بازدید علی اصغر مونسان رییس سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تیموری معاون گردشگری و نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از غرفه نمایشگاه کرمانشاه در آیین افتتاحیه خبر داد.
۱۷ استان کشور در جشنواره فرهنگی جزیره قشم حضور دارند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از چهار هزار اثر تاریخی شناسایی شده است که تاکنون بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ اثر آن ثبت ملی شده است.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  صادرات کرمانشاه به کردستان عراق 51 درصد رشد داشته است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه