2:49:25 - جمعه 1 فوریه 2019
۱۱ طرح بهداشتی و درمانی دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
۱۱ طرح بهداشتی و درمانی دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
کرمانشاه – ایرنا – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افتتاح و کلنگ زنی ۱۱ طرح بهداشتی درمانی در دهه فجر امسال در استان خبر داد و گفت: برای افتتاح و شروع به کار این تعداد طرح ۱۵۳ میلیارد ریال هزینه شده است.

محمودرضا مرادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عملیات اجرایی یک پروژه در حوزه سلامت آغاز و ۱۰ پروژه نیز افتتاح و به بهره برداری می رسد.
به گفته او ، در این ایام عملیات اجرایی مرحله اول بیمارستان ۶۴ تختخوابی روانسر با اعتبار ۱۰۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال آغاز خواهد شد.
وی اظهار داشت: مرکز جامع سلامت شهری امام خمینی (ره) سنقر و کلیایی نیز با اعتبار بیش از هشت میلیارد ریال افتتاح می شود.
به گفته او ، همچنین مرکز جامع سلامت شبانه روزی ماهیدشت با اعتبار ۲۱ میلیارد ریال که با همکاری بنیاد علوی و وزارت بهداشت احداث شده نیز به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: پایگاه سلامت شهری تازه آباد با سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و پایگاه فوریت های پزشکی ازگله با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از پروژه های آماده افتتاح در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی است.
وی افزود: پانسیون پزشکان متخصص هرسین نیز با سه میلیارد ریال اعتبار نیز به بهره برداری می رسد.
مرادی افتتاح و بهره برداری خانه های بهداشت باقرآباد ، تنگ شوهان و کندهر اسلام آبادغرب ، خانه بهداشت برده رش بازان جوانرود و کولسوند گیلانغرب در مجموع با اعتباری بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار را از دیگر برنامه های دانشگاه علوم پزشکی در این ایام ذکر کرد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

خبر جدید  هم اندیشی نخبگان برای حفاظت از تالاب هشیلان برگزار می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه