1:59:35 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
۱۱ میلیارد ریال گوشی قاچاق در کرمانشاه کشف شد
۱۱ میلیارد ریال گوشی قاچاق در کرمانشاه کشف شد
کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۲۷۹ دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در شهر کرمانشاه کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور کوزران در حال تردد با تعداد زیادی گوشی قاچاق است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به شناسایی مسیر حرکتی خودروی حامل کالای قاچاق، افزود: ماموران پاسگاه پس از کمین در محور مورد نظر پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف این خودرو شدند.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو ۲۷۹ دستگاه انواع گوشی تلفن همراه شامل ۲۱ دستگاه آیفون، ۵۸ دستگاه سامسونگ و ۲۰۰ دستگاه گلکسی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: براساس نظریه کارشناسان، ارزش محموله کشف شده به ۱۱ میلیارد ریال می رسد.
وی همچنین با اشاره به توقیف خودرو و دستگیری یک متهم در این رابطه، از معرفی و به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
سردار امان اللهی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه کشفیات قاچاق رشد بسیار خوبی نسبت به سال قبل داشته ایم.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  400 هزار اصله نهال در استان غرس می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه