11:51:54 - شنبه 29 دسامبر 2018
۱۲ مرکز علمی کاربردی کرمانشاه به بخش خصوصی واگذار می‌شوند
۱۲ مرکز علمی کاربردی کرمانشاه به بخش خصوصی واگذار می‌شوند
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از اعلام فراخوان برای واگذاری ۱۲ مرکز علمی کابردی دولتی کرمانشاه به بخش خصوصی خبرداد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از اعلام فراخوان برای واگذاری ۱۲ مرکز علمی کابردی دولتی کرمانشاه به بخش خصوصی خبرداد.

مزدک راد ملکشاهی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به مصوبه سال گذشته شورای عالی اداری و دستور رئیس جمهور مبنی بر واگذاری مراکز علمی کاربردی دولتی به بخش خصوصی، اظهارکرد: درحال حاضر ۲۰ مرکز علمی کاربردی در استان فعالیت می کنند که از این تعداد ۱۲ مرکز دولتی هستند و باید به بخش خصوصی واگذار شوند.

وی بابیان اینکه این مراکز طی دو ترم گذشته پذیرش دانشجو نداشته اند، تصریح کرد: باتوجه به اینکه مصوبه یاد شده مربوط به سال گذشته است، تمام ۱۹۹۳دانشجوی مشغول به تحصیل در این ۱۲ مرکز تا شهریور ۹۸ باید فارغ التحصیل شوند و از مهر این سال امتیاز این مراکز به بخش خصوصی واگذار می شود.

به گفته این مسئول این مراکز در حوزه های صنعت، فرهنگ و هنر، صنایع دستی و گردشگری، بهزیستی، تامین اجتماعی و کشاورزی فعالیت می کنند.

وی یادآورشد: از ۱۲ مرکزی که باید به بخش خصوصی واگذار شوند، هشت مرکز در شهر کرمانشاه و چهار مرکز نیز در شهر های سنقر، سرپل ذهاب، پاوه و شهر ماهیدشت قرار دارند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه بابیان اینکه فراخوان واگذاری این مراکز به بخش خصوصی آغاز شده، درخصوص شرایط واگذاری این مراکز به متقاضیان نیز گفت: داشتن سابقه مدیریتی و دانشگاهی و داشتن فضای مناسب آموزشی و کارگاهی که مورد تائید واحد ارزیابی دانشگاه باشد، از جمله این شرایط است.

وی تاکید کرد: در بحث واگذاری امتیاز مراکز علمی کاربردی دولتی کرمانشاه به بخش خصوصی اولویت را به متقاضیانی خواهیم دارد که مرکز خود را در جوار صنایع استان راه اندازی کنند.

خبر جدید  ضعف دستگاه‌های نظارتی است که با وجود کاهش نرخ "دلار" قیمت‌ها در بازار پایین نمی‌آید

رادملکشاهی اضافه کرد: متقاضیان واجد شرایط و خواهان خرید امتیاز این مرکز می توانند تا ۱۵ دی امسال به واحد نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه مراجعه کنند.

وی یادآورشد: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه پس از واگذاری این مراکز به بخش خصوصی کماکان کار نظارت بر عملکرد این مراکز را برعهده خواهد داشت.  

انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه