13:23:48 - شنبه 24 فوریه 2018
۱۲۰۰ معتاد متجاهر در کرمانشاه داریم
۱۲۰۰ معتاد متجاهر در کرمانشاه داریم
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با اشاره به وجود ۱۲۰۰ معتاد متجاهر در سطح استان گفت: اگر ظرفیت نگهداری معتادان سه برابر شود، دیگر معتاد متجاهری در سطح شهر مشاهده نمی‌شود و همه جمع آوری می‌شوند. به گزارش خبرنگار ایسنا، سرهنگ علیرضا دلیری در جمع خبرنگاران از افزایش دو برابری کشفیات مواد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با اشاره به وجود ۱۲۰۰ معتاد متجاهر در سطح استان گفت: اگر ظرفیت نگهداری معتادان سه برابر شود، دیگر معتاد متجاهری در سطح شهر مشاهده نمی‌شود و همه جمع آوری می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سرهنگ علیرضا دلیری در جمع خبرنگاران از افزایش دو برابری کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد و اظهار کرد: امسال  بیش از دو تن و ۴۱۶ کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شده است.

وی افزود: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کشف یک تن و ۳۶ کیلوگرم افزایش ۱۳۳ درصدی داشته که بیش از ۹۳ درصد آن «تریاک» است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه در خصوص چرایی دو برابر شدن کشفیات گفت: دلایل بسیاری می‌توان برای این مسئله مطرح کرد که از جمله مهمترین آن افزایش اشراف اطلاعاتی پلیس است.

خبر جدید  سیلاب "سرپل‌ذهاب" را با کمترین مشکل گذراندیم

اشراف کاملی بر باندهای موادمخدر داریم/ تشکیل بانک اطلاعاتی خرده فروشان

رییس پلیس مبارزه بامواد مخدر استان کرمانشاه تاکید کرد:  در حال حاضر خوشبختانه اشراف کاملی برنحوه رفتار باندها در استان داریم.

دلیری از تشکیل بانک اطلاعاتی فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچیان در استان خبر داد و افزود: همچنین شناسنامه دار کردن افراد خرده فروش و قاچاقچیان استان نیز شروع شده است.

انهدام ۴۰ باند مواد مخدر در استان

وی از انهدام ۴۰ باند مواد مخدر طی سال جاری در استان خبر داد و اظهار کرد: در آخرین مورد، باندی مخوف که در زمینه تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی فعالیت داشتند منهدم شد.

وی افزود: این باند مخوف تامین کننده و توزیع کننده مواد مخدر هفت استان کشور بود که خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی پلیس منهدم شد.

خبر جدید  مصرف آب در ایام خانه‌تکانی نوروز 1.5 برابر می‌شود

دلیری تصریح کرد: اعضای اصلی باند که شش نفر بودند دستگیر شدند و کشفیاتی از این باند داشتیم.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین از اجرای ۱۲۹۰ طرح پاکسازی در سطح استان طی سال جاری خبر داد و افزود: امسال ۲۴۵ مکان اعم از منزل و مغازه که در بحث فروش مواد مخدر فعالیت داشتند پلمب شد.

وی از مصادره اموال این اماکن به نفع دولت خبر داد و اظهار کرد: امیدواریم با اقدامات انجام  شده به سمتی حرکت کنیم که دیگر شاهد فروش مواد مخدر در محلات نباشیم.

۱۲۰۰ معتاد متجاهر داریم/ ظرفیت نگهداری ۳ برابر شود معتاد متجاهری  در کرمانشاه دیده نخواهد شد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه در ادامه از دستگیری ۶۲۳۹ نفر در حوزه مواد مخدر در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد کمتر از یک درصد زنان هستند.

خبر جدید  برگزاری نخستین جشنواره ملی تئاتر مرصاد در استان کرمانشاه+جزئیات

وی با اشاره به وجود ۱۲۰۰ معتاد متجاهر در سطح شهر کرمانشاه گفت: به راحتی می توانیم ظرف کمتر از یک هفته تمام این افراد را جمع آوری کنیم.

رییس پلیس مواد مخدر استان کرمانشاه افزود: مشکلی که در این زمینه وجود دارد نبود ظرفیت و مکان نگهداری است و در حال مرکز ماده ۱۶ ظرفیت نگهداری ۴۰۰ معتاد را دارد.

دلیری تصریح کرد: چنانچه ظرفیت فعلی سه برابر شود، دیگر شاهد معتاد متجاهر در استان نخواهیم بود.

وی درادامه با بیان اینکه بیکاری دلیل قانع کننده ای برای اعتیاد نیست گفت: از میان دستگیرشدگان تنها ۱۸ درصد بیکار هستند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه