12:52:29 - جمعه 10 مه 2019
۱۳۰ میلیون تومان کالای قاچاق در کنگاور کشف شد
۱۳۰ میلیون تومان کالای قاچاق در کنگاور کشف شد
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی کنگاور از کشف ۲ محموله قاچاق شامل کودهای شیمیایی، سموم کشاورزی و لاستیک به ارزش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در این شهرستان و با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، پایگاه خبری پلیس به نقل از سرهنگ «عزیز الهیاری» اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی کنگاور با انجام کارهای فنی و اطلاعاتی از ۲ محموله قاچاق در سطح شهرستان مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: در ماموریت نخست کاراگاهان پلیس آگاهی پس از شناسایی محور تردد خودروی قاچاقچیان، نسبت به برپایی ایستگاه بازرسی اقدام و توانستند با شگردهای خاص کامیون ایسوزو را توقیف کنند.
سرهنگ الهیاری خاطرنشان کرد: در بازرسی از این کامیون ۸۰ کیسه کود شیمیایی ۵۰ کیلوگرمی و ۲۹۵ قوطی یک کیلوگرمی سم کشاورزی قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس شهرستان کنگاور در ادامه به کشف یک انبار دپوی کالای قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت عمومی نیز اشاره کرد و گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی و بازرسی از آن، ۱۲ حلقه لاستیک قاچاق کشف شد.
وی ادامه داد: طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله مکشوفه به یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال می رسد.
سرهنگ الهیاری در پایان با اشاره به تشکیل پرونده برای این دو محموله قاچاق، از دستگیری ۲ نفر در این ارتباط و معرفی آن ها به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  امر به معروف و نهی از منکر یک کار عملی و فرهنگی است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه