12:27:42 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
۱۶۸پروژه بخش کشاورزی در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
۱۶۸پروژه بخش کشاورزی در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود
کرمانشاه – ایرنا – رییس جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: ۱۶۸پروژه در بخش های مختلف این سازمان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ۱۶۳ میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی هزار و ۷۷۱ نفر افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، خسرو شهبازی روز سه شنبه در نشست خبری اعلام برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در سرسرای سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برگزار شد، افزود: تاکنون ۱۵۳ میلیارد تومان در راستای اجرای ۱۶۰ پروژه کشاورزی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
او در ادامه این ۱۶۰ پروژه را شامل ۹۲ پروژه عمرانی با اعتبار ۸۷ میلیارد تومان و ۶۸ پروژه تسهیلاتی با اعتبار ۶۶ میلیارد تومان عنوان کرد که با افتتاح آنها برای هزار و ۳۲۲ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.
شهبازی پروژه های افتتاحی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در بخش های مختلف جهاد کشاورزی استان کرمانشاه را شامل؛ ۸۳ پروژه در حوزه آب و خاک، ۴۴ پروژه تولیدات دامی، هشت پروژه تولیدات گیاهی، پنج پروژه بخش شیلات، ۱۳ پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری، ۶ پروژه صنایع تبدیلی و تکمیلی و یک پروژه تعاونی روستایی اعلام کرد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه همچنین گفت: در ایام دهه فجر امسال هشت پروژه شامل؛ سه پروژه عمرانی و پنج پروژه تسهیلاتی با اعتبار ۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان کلنگ زنی خواهد شد.
شهبازی این پروژه ها را شامل سه پروژه در حوزه آب و خاک، ۲ پروژه تولیدات دامی، ۲ پروژه تولیدات گیاهی و یک پروژه مربوط به صنایع تبدیلی برشمرد که زمینه اشتغالزایی ۴۴۹ نفر را فراهم خواهد کرد.

خبر جدید  باد و باران کرمانشاه را فرا گرفت

** ۱۴ هزار پروژه مناطق زلزله زده به بهره برداری می رسد
رییس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ، همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های سازمان جهاد کشاورزی در مناطق زلزله اشاره کرد و گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر ۱۴ هزار و ۴۳۸ پروژه تکمیل شده این سازمان در مناطق زلزله زده استان به بهره برداری می رسد.
شهبازی اعتبار این پروژه ها را ۱۶۶ میلیارد و ۴۴۸ میلیون تومان از محل تسهیلات مناطق زلزله عنوان کرد و گفت: این پروژه ها طبق آمار اداره کل کار استان برای ۱۲ هزار و ۲۲۴ نفر اشتغالزایی بوده است.
او این طرح ها را شامل ۱۲ هزار و ۸۲۸ جایگاه دامی، ۱۵۲ مرغداری، ۳۷۴ طرح باغبانی، ۹ طرح زنبور داری، ۶۱۹ طرح آب و خاک، ۱۲ طرح گلخانه، ۴۷ طرح پرورش قارچ، ۶۷ طرح صنایع تبدیلی و تکمیلی، ۱۵۳ طرح مکانیزاسیون و ۱۷۷ طرح شیلات عنوان کرد.
استان کرمانشاه حدود ۹۵۰ هزار هکتار زمین زراعی و باغی با تولید حدود چهار میلیون تن محصولات دارد.
۳۲۰۹/۸۰۶۶

خبر جدید  همایش معرفی توانمندیهای استان کرمانشاه 17 دی برگزار می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه