12:06:50 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
۲ معاون دانشگاه آزاد اسلامی اسلام‌آباد غرب معرفی شدند
۲ معاون دانشگاه آزاد اسلامی اسلام‌آباد غرب معرفی شدند
آیین تکریم و معارفه معاونان آموزشی پژوهشی و فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام‌آباد غرب با حضور استادان و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اسلامآبادغرب، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامآباد غرب صبح امروز در مراسم تکریم و معارفهمعاونان قدیم و جدید آموزشی و فرهنگی این واحد دانشگاهی گفت: دانشگاه آزاد اسلامآباد غرب کهاز سال ۱۳۷۹ تأسیس شده است، فراز و نشیبهای زیادی را به خود دیده و بیش از ۶ مدیر و دهها معاونعوض شدهاند و امروز اینجا جمع شدهایم تا از علی مرادی معاون آموزشی و پژوهشی و سعید قزوینه معاون دانشجویی و فرهنگی که سالها در کار اجرایی برای واحد تلاش کردهاند، تجلیل کنیم.

خبر جدید  استانی‌شدن یارانه‌ها توان مسئولان استانی را می‌گیرد/ افزایش لابی

محمد بستان افزود: سعید قزوینه به مدت ۱۰سال و علی مرادی به مدت ۶ سال هر آنچه در چنته داشتند گذاشتند و در این سالها شاهد تلاش و خدمات این عزیزان بودهایم.

وی اظهار کرد: هر آمدنی رفتنی دارد و تکریم و معارفه در هر سازمانی هست و باید به این برنامه احترام بگذاریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامآباد غرب خطاب به کاوه عباسی و شهریار جلیلی که بهعنوان معاون آموزشی و پژوهشی و معاون دانشجویی و فرهنگی انتخاب شدهاند، بیان کرد: از مجموعه انتظار داریم که همفکری و همکاری لازم را با شما داشته باشند و شما هم به نحوی فعالیت کنید که جای خالی معاونان قبلی احساس نشود و با تلاش مضاعف موجب اتفاقات خوبی برای این واحد دانشگاهی باشید.

خبر جدید  مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در دانشگاه آزاد کنگاور برگزار شد + عکس

بستان تصریح کرد: دوره پشتمیزنشینی به سر آمده و باید پای کار و مدام در حال دوندگی باشیم تا در مسیر ارتقا قرار بگیریم و معاونان جدید از ابتدا این موضوع را مدنظر داشته باشند و علاوه بر برنامههایی که سازمان و استان از ما انتظار دارد بهدنبال ایجاد خلاقیت باشیم.

خبر جدید  حمله افراد ناشناس به مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه

به گزارش آنا، در این مراسم سعید قزوینه و علی مرادی گزارشی از عملکرد خود ارائه کردند و مورد تکریم قرار گرفتند و کاوه عباسی و شهریار جلیلی به همکاران معرفی شدند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه