2:49:37 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در پاوه کشف شد
۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در پاوه کشف شد
کرمانشاه – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پاوه و در عملیاتی بزرگ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «علیرضا مرزبانی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی پاوه از فعالیت عده ای قاچاقچی که قصد داشتند به صورت کاروانی و همزمان مقدار زیادی کالای قاچاق به خارج از کشور منتقل کنند، دستگیری آن ها را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس با کارهای اطلاعاتی و تحقیق فراوان موفق به شناسایی مسیر تردد قاچاقچیان شده و در عملیاتی گسترده نسبت به توقیف خودروهای آن ها که پنج دستگاه نیسان، ۲ دستگاه پژو پارس و یک دستگاه وانت بار بود اقدام کردند.
سرهنگ مرزبانی تصریح کرد: در بازرسی از این خودروها مقدار زیادی کالای قاچاق شامل یک هزار و ۴۰۰ کیلوگرم ماهی قزل آلا، ۲ هزار کیلوگرم خوراک ماهی، یک هزار و ۵۸۰ کیلوگرم خوراک دام، ۲ هزار کیلوگرم آرد گندم، یک هزار و ۸۷۵ کیلوگرم کودشیمیایی و ۲۱۰ کیلوگرم مغز گردو کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش کالای قاچاق کشف شده به حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسد.
وی همچنین با اشاره به دستگیری هشت متهم در این رابطه، از معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
سرهنگ مرزبانی در پایان مبارزه با کالای قاچاق را از ماموریت های مهم پلیس استان کرمانشاه در سال حمایت از کالای ایرانی برشمرد.

خبر جدید  مهندسان حضور فعال‌تری در توسعه استان داشته باشند

** کشف ۲۵ تن کودشیمیایی احتکار شده در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۲۵ تن کود شیمیایی احتکار شده توسط ماموران پلیس شهرستان خبر دارد.
سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: به دنبال اطلاع پلیس کرمانشاه مبنی بر احتکار مقدار قابل توجهی کود شیمیایی احتکار شده در حاشیه شهر کرمانشاه، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی تصریح کرد: پس از کارهای اطلاعاتی پلیس، محل احتکار کودهای شیمیایی شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی نسبت به بازرسی از آن اقدام شد.
سرهنگ براری افزود: در این بازرسی، ۲۵ تن کودشیمیایی احتکار شده، توسط پلیس کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله احتکاری کشف شده به حدود ۶۰۰ میلیون ریال می رسد.
وی همچنین از تلاش برای دستگیری صاحب کودهای احتکار شده خبر داد و گفت: اموال کشف شده تحویل اداره جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  خانواده های ایثارگر سرمایه های انقلاب اسلامی هستند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه