20:31:25 - دوشنبه 22 آوریل 2019
۲ پینگ پنگ بازکرمانشاهی به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راه یافتند
۲ پینگ پنگ بازکرمانشاهی به مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راه یافتند
کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات پینگ پنگ کرمانشاه، از راه یابی ۲ پینگ پنگ باز استان به مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا خبر داد.

شهنام اردلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی تیم ملی پینگ پنگ پنگ آقایان و بانوان ایران برگزار شد و ندا و سارا شهسواری ورزشکاران کرمانشاهی مجوز حضور در دور نهایی را کسب کردند.
وی ادامه داد: در این دور از مسابقات ۳۲ ورزشکار از استان های مختلف کشور باهم به رقابت پرداختند و در نهایت ۲۴ ورزشکار جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند که خواهران شهسواری نیز جزو آن ها بودند.
اردلان تصریح کرد: از استان کرمانشاه و در هر ۲ بخش آقایان و بانوان کرمانشاه همین ۲ نماینده را داشت که خوشبختانه هر ۲ با اقتدار موفق شدند به مرحله نهایی مسابقات انتخابی برای عضویت در تیم ملی صعود کنند.
رئیس هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه گفت: مرحله نهایی مسابقات انتخابی نیز از ۱۶ تا ۲۰ خرداد در آکادمی ملی پینگ پنگ ایران برگزار خواهد شد تا نفرات برتر به تیم ملی راه یابند.
وی تصریح کرد: تیم ملی پینگ پنگ ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا که تابستان امسال در اندونزی برگزار می شود، آماده می کند.
اردلان در پایان از فعالیت حدود ۲۵۰ ورزشکار زیرنظر هیات پینگ پنگ استان در هر ۲ بخش آقایان و بانوان خبر داد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  کشتی ایران در آسیا بدون رقیب است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه