12:35:40 - دوشنبه 12 فوریه 2018
۲٫۳ میلیون “سیم‌کارت” فعال در کرمانشاه داریم
۲٫۳ میلیون “سیم‌کارت” فعال در کرمانشاه داریم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از وجود ۲٫۳ میلیون سیم کارت فعال در استان خبر داد. شهریار بهنیا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به فعالیت سه اپراتور همراه اول، رایتل و ایرانسل در استان، گفت: در مجموع ظرفیت این سه اپراتور در استان بیش از چهار میلیون سیم کارت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از وجود ۲٫۳ میلیون سیم کارت فعال در استان خبر داد.

شهریار بهنیا در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به فعالیت سه اپراتور همراه اول، رایتل و ایرانسل در استان، گفت: در مجموع ظرفیت این سه اپراتور در استان بیش از چهار میلیون سیم کارت است.

وی افزود: در حال حاضر اپراتور همراه اول یک میلیون و ۸۶۰ هزار سیم کارت در استان دارد که از این تعداد یک میلون و ۴۰۰ هزار آن فعال است.

خبر جدید  یک کشته و ۴ مصدوم در برخورد پراید با پژو ۴۰۵

بهنیا تصریح کرد: اپراتور ایرانسل نیز یک میلیون و ۹۰۰ هزار سیم کارت در استان ظرفیت دارد که از این تعداد ۸۰۰ هزار آن فعال است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ظرفیت اپراتور رایتل در استان را نیز ۳۰۰ هزار سیم کارت اعلام و تصریح کرد: از این تعداد نیز ۱۵۰ هزار سیم کارت در استان فعال است.

بهنیا افزود: در مجموع از ظرفیت چهار میلیون سیم کارت هر سه اپراتور در استان، دو میلیون و ۳۰۰ هزار آن فعال بوده که بیش از جمعیت دو میلیون نفری استان است.

خبر جدید  کلاس‌های آموزشی اوقات فراغت در تقویت باورهای دینی مؤثر است

بهنیا خاطرنشان کرد: استفاده یک فرد از چند سیم کارت چندان اهمیتی ندارد و آنچه که مهم است مشخص بودن هویت صاحب سیم کارت است.

وی افزود: در حال حاضر هر سیم کارت تنها با ارائه کارت ملی فعال شده و هویت صاحب آن مشخص است و در صورت بروز مشکل به راحتی صاحب سیم کارت قابل شناسایی است.

خبر جدید  جسد جوان هرسینی از آب گرفته شد

بهنیا در ادامه از مردم خواست، هرگونه مشکل ارتباطی را با سامانه ۱۹۵ در میان بگذارند.

وی تصریح کرد: مردم می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۹۵ یا رفتن به آدرس ir.195 هرگونه مشکل در زمینه مخابرات، پُست، اینترنت و در مجموع هرمشکل ارتباطی را گزارش داده و هرشکایتی در این زمینه دارند مطرح کنند تا به آن رسیدگی شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه