12:41:47 - شنبه 19 ژانویه 2019
۲۰۰ هزار تومان به حساب مستمری بگیران روستایی واریز شد
۲۰۰ هزار تومان به حساب مستمری بگیران روستایی واریز شد
کرمانشاه – ایرنا – مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمانشاه ، از واریز ۲۰۰ هزار تومان بسته حمایتی به حساب مستمری بگیران زیرپوشش این صندوق در استان خبر داد.

سجاد طاهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، مجموع واریزی بسته حمایتی به حساب مستمر بگیران این صندوق در استان کرمانشاه را ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: در تلاش هستیم بسته حمایتی به دیگر خانوارهای زیرپوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایری استان نیز تعلق گیرد.
وی هدف از پرداخت بسته های حمایتی را تقویت بنیه معیشتی مستمری بگیران این صندوق دانست که دولت تدبیر و امید در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه در دستور کار قرار داده است.
او در ادامه از افزایش ۶۰ درصدی مستمری و حقوق بازنشستگان این صندوق در مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: برای نخستین بار در کشور و در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی این امکان فراهم شده روستاییان، عشایر و دیگر اقشار جامعه مانند کارمندان رسمی دولت و کارگران بازنشسته شوند.
طاهری با بیان اینکه ۳۳ هزار و ۵۰۰ خانوار استان در دولت تدبیر و امید زیرپوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان قرار گرفته اند، گفت: کرمانشاه طی سالهای ۹۵ و ۹۴ رتبه نخست کشور و سال ۹۶ رتبه چهارم کشوری به لحاظ عملکرد به خود اختصاص داده و اکنون در جایگاه چهارم قرار دارد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۱۴ شهرستان، ۳۲ شهر و ۲ هزار و ۶۲۲ روستا دارد.
۳۲۰/۸۰۶۶

خبر جدید  تقویت اداره محیط زیست پاوه در دستور کار است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه