۲:۰۴:۰۱ - چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
تجلیل از کارفرمایان برتر استان کرمانشاه
۱۰۴ واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده شهرستان‌های ثلاث باباجانی، جوانرود و دالاهو تکمیل و تحویل داده شد.
تجلیل از کارفرمایان برتر استان کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکزکرمانشاه، حمیدرضا قاسمی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه درهفتمین جشنواره ملیتجلیل از کارفرمایان برتر استان کرمانشاه انتخاب چهرههای برتر حوزه کار آفرینی اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه که در روز اقتصاد مقاومتی و کار آفرینی برگزار شد به تشریح فرآیندهای گوناگون و سطوح و معیارهای مختلف انتخاب چهرههای برتر حوزه کار آفرینی در اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه پرداخت.
قاسمی افزود: کارفرمایان برتربر اساس ١١شاخص خوشحسابی، تلاش برای ارتقای تولیدات داخلی، پرداخت حق و حقوق کارگران انتخاب شده اند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: از این ٣٠ کارفرمای نمونه پنج نفر در مرکز استان و مابقی در شهرستانها تجلیل میشوند.
وی اظهار داشت: برای رفع مشکل کارفرمایان و بیمه شدگان برنامه ریزی کرده ایم و نتایج مثبت آن نمایان شده است.
قاسمی بر تبدیل نگاه ارتباط سنتی بین سازمان و کارفرما به نگاه و ارتباط تعاملی تاکید کرد و اظهار داشت: به فکر حل مشکلات اقشار کارگر و آسیب پذیر جامعه هستیم و تکریم کارگران و بازنشستگان اولویت ماست.
دکتر حاتمی معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه نیز در این جشنواره با بیان اینکه برای عبور از این مشکلات باید با همدلی یک راه مناسب پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: بهبود این وضعیت فقط بر عهده دولت نیست و نیازمند همراهی همه بخشهای مختلف از جمله بخش خصوصی، قشر کارگری و رسانهها هستیم.
وی به چهار استراتژی اصلی که در استان کرمانشاه برای بهبود شرایط اقتصادی تعریف شده اشاره و اعلام کرد: اولین راهبرد بهبود فضای کسب و کار و مهمترین بخش آن نیز بروکراسی پیچیده اداری است که باید اصلاح شود.
دکتر حاتمی یادآور شد: برای بهبود فضای کسب و کار استان و رسیدگی به مسائل سرمایهگذاران مرکز خدمات سرمایهگذاری استان نیز تقویت خواهد شد.
وی راهبرد دیگر را احیا واحدهای راکد استان و جلوگیری از تعطیلی واحدهای فعال موجود اعلام کرد و افزود: در سال جاری نزدیک به ١٠٠ واحد راکد و یا نیمه فعال استان را احیا کردیم.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه