۳:۲۱:۵۵ - پنج شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷
۳۵ مسجد کرمانشاه پذیرای معتکفان استان
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در کارگروه فرهنگی استان با تاکید بر احصای ضرورت‌های فرهنگی استان اظهار داشت: با تهیه منشور فرهنگی موضوع ترافیک، راهکار ارتقای فرهنگ  ترافیکی و نوع باور‌هایی که نیاز به تغییر آن وجود دارد تعیین می‌شود.
۳۵ مسجد کرمانشاه پذیرای معتکفان استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمامرکز کرمانشاه؛ علیرضا قبادپور، کارشناس امور مساجد تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، از برگزاری ۳۵ مسجد کرمانشاه پذیرای معتکفان استانمراسم معنوی اعتکاف در مساجد استان خبر داد و افزود: از روز ۲۱ اسفندماه ثبتنام از معتکفان در مساجد استان آغاز میشود و بر این اساس مساجد بنا بر ظرفیت و گنجایش خود پذیرای علاقهمندان برای ثبتنام در اعتکاف هستند.
کارشناس امور مساجد استان کرمانشاه تصریح کرد: اطلاعرسانی و پشتیبانی از مساجد برگزارکننده اعتکاف در حال انجام است.
قبادپور اظهار کرد: در شهر کرمانشاه مراسم معنوی اعتکاف در ۵ مسجد و در شهرستانهای استان در ۳۱ مسجد برپا میشود.
وی گفت: هماهنگی برای برپایی این مراسم در ۲ مسجد شهر کرمانشاه «مسجد جامع و حاج شهباز خان» انجام شده و هماهنگی لازم برای برگزاری این مراسم در ۳ مسجد دیگر انجام میشود و طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.
کارشناس امور مساجد استان کرمانشاه افزود: اعتکاف زمینه ایجاد اندیشه و تفکر، تزکیه روح و فراهم آمدن بازگشت بهسوی پروردگار را فراهم میکند.
قبادپور تصریح کرد: ثمره این مراسم معنوی در نهایت هدفمند شدن زندگی و محاسبه نفس و خودسازی است.
وی با اشاره به آماری از تعداد معتکفان اعتکاف سال ۹۷ گفت: در مراسم اعتکاف ۹۷، ۲ هزار و ۵۰۰ نفر در مساجد استان معتکف شدند که از این تعداد هزار و ۱۹۰ نفر در شهر کرمانشاه معتکف بودند.
کارشناس امور مساجد استان کرمانشاه در پایان تصریح کرد: ثبتنام برای حضور در مراسم اعتکاف در مساجد شهر کرمانشاه و شهرستانها حضوری انجام میشود.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه