۲۰:۰۹:۴۲ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷
دشمنان دین خدا قابل اعتماد نیستند
کرمانشاه- ایرنا- امام جوانرود با یادآوری دشمنی های یهود با مسلمانان گفت: دشمنان دین خدا قابل اعتماد نیستند، نباید با آنان سازش کنیم.
دشمنان دین خدا قابل اعتماد نیستند

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا احمدفخری در خطبه های نماز جمعه این هفته جوانرود افزود: کسانی که به دشمنان دین اسلام کمک کنند منافق هستند.
وی با بیان اینکه برخی کشورهای اسلامی با آمریکا و استکبار جهانی بیشترین سازش را داشته اند، اظهارداشت: آنان به دلیل این رفتارها به ذلت و خواری دچار شده اند.
خطیب جمعه جوانرود با بیان اینکه عزت از آن خداست خاطرنشان کرد: آمریکا و استکبار به آنان عزت نمی دهند بلکه عزت را از آنها می گیرند و استکبار جهانی خود در منجلاب ذلت گرفتار است.
ماموستا فخری افزود سعادت و عزت انسان در گروه پیروی از دستورات خدا و رسول اوست.
امام جمعه جوانرود به مناسبت های روز احسان و نیکوکاری، هفته منابع طبیعی و درختکاری و سالروز تاسیس بنیاد شهید اشاره کرد و یادآور شد: هریک از این روزها مناسبت های مبارکی هستند که باید گرامی داشته شوند.
وی در پایان مردم را به تقوای الهی و پرهیز از گناه و معصیت دعوت کرد.

**برپایی میز خدمت ادارات و نهادهای جوانرود در حاشیه نماز جمعه
مدیران ادارات و نهادهای شهرستان جوانرود از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران، صنعت، معدن و تجارت، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، منابع طبیعی و آبخیزداری، جهاد کشاورزی ، بنیاد مسکن، امور آب شهری، بسیج، بهزیستی و هلال احمر در این میز خدمت به سئوالات مراجعه کنندگان پاسخ دادند.
ویزیت رایگان به مناسبت روز شهید، ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام و جمع آوری کمک برای نیازمندان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره)، توزیع نهال و دیدار با امام جمعه از دیگر برنامه هایی بود که در حاشیه نماز جمعه جوانرود انجام گرفت.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶


منبع :: http://www.irna.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه