۱۹:۳۱:۰۰ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷
مسئولان با مدیریت صحیح کالاهای اساسی مردم را تامین کنند
کرمانشاه_ امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: مسئولان باید با مدیریت صحیح کالاهای اساسی مردم را تامین کنند و در اختیار آنها قرار دهند.
مسئولان با مدیریت صحیح کالاهای اساسی مردم را تامین کنند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد حجتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه کشور ایران در طول تاریخ موقعیت خاصی داشته است اظهار داشت: کشور ایران همیشه در جایگاه رفیع تمدن و فرهنگ بوده است و برخی روشنفکرنماها توصیه می‌کنم تا این تاریخ را مطالعه کنند.

وی افزود: مساله استکبار ستیزی همواره در زندگی انبیا و اهل بیت دیده شده است و اساس جمهوری اسلامی ایران نیز بر پایه مبارزه با ظلم و استکبار ستیزی برنامه‌ریزی شده است.

امام جمعه موقت کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به شرایط امروز کشور و تحریم‌های ظالمانه علیه ما باید با جهاد و مدیریت درست رفاه اولیه و اساسی مردم را تأمین کنند.

وی با بیان اینکه دولت امکاناتی را برای رفاه به سمت جامعه سوق می‌دهد، تصریح کرد: این امکانات به دست مستضعفان نمی‌رسد و به جای آنکه به مردم کف بازار برسد، به دست مفسدین اقتصادی می‌افتد.

حجت الاسلام حجتی با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر عنوان کرد: باید این کالاها به دست مردم و مستضعفان برسد.

وی در ادامه گفت: باید سیره حضرت علی (ع) در زمینه مبارزه با فساد مورد بررسی قرار گیرد.

امام جمعه موقت کرمانشاه خاطر نشان کرد: همانگونه که امیرالمومنین می‌فرمایند صبر من در مقابله با فساد و تبعیض مانند صبر کسی است که استخوان در گلویش گیر کرده و یا خار در چشمش فرو رفته باشد.

وی در ادامه با گرامیداشت ایام ماه رجب بیان داشت: عید نوروز برای ما باید ایام دستگیری از مستضعفان باشد.

کد خبر ۴۵۶۲۴۱۵


منبع :: https://www.mehrnews.com
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه