۱۲:۱۵:۱۲ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه آخر سال در کرمانشاه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح نوروزی پلیس راهور از ۲۵ اسفند آغاز و تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.
اعمال محدودیت‌های ترافیکی پنجشنبه آخر سال در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه سرهنگ فضلالله شیری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: این اعمال محدودیتهای ترافیکی پنجشنبه آخر سال در کرمانشاهمحدودیت از ساعت هشت صبح اعمال شده و تا پایان مراسم و عادی شدن شرایط ترافیکی ادامه خواهد داشت.
وی افزود: محدودیت ترافیکی در بزرگراه امام از مقابل تقاطع بلوار شهید غیرتمند به سمت باغ فردوس و میدان شهدا از سمت میدان آزادی و میدان ۱۵ خرداد به سمت میدان شهدا و باغ فردوس اعمال خواهد شد.
شیری خاطرنشان کرد: خودروهای عبوری از بلوار کیهانشهر مسیر شرق به غرب، به سمت میدان شهدا و از طریق قسمت راست گرد به سمت برزگراه امام (ره) هدایت خواهند شد.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه یادآور شد: در تمام مسیرهایی که محدودیت اعمال میشود فقط به تاکسی و اتوبوسهای خط واحد اجازه عبور داده میشود.
وی در پایان از رانندگان خواست برای کاستن از حجم ترافیک از مسیرهای اعلام شده با خودروی شخصی تردد نکنند و تا حد ممکن از وسایل نقلیه عمومی برای حضور در باغ فردوس استفاده کنند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه