۱۹:۲۳:۰۴ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
فعالیت ۱۵۱ جایگاه سوخت استان کرمانشاه برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: ۱۵۱ جایگاه سوخت در استان کرمانشاه به منظور تأمین سوخت مورد نیاز مسافران نوروزی و خدمت‌رسانی به آن‌ها از آمادگی کامل برخوردار هستند.
فعالیت ۱۵۱ جایگاه سوخت استان کرمانشاه برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی

مرادحاصل مرادی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه ۱۵۱ جایگاه سوخت در سطح استان کرمانشاه فعال است اظهار داشت: از این تعداد ۳۷ مورد جایگاه تک منظوره CNG و مابقی نیز دومنظوره هستند و تمام جایگاهها آمادگی لازم برای تأمین سوخت مسافران نوروزی را دارند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآوردههای نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به تشدید نظارتها بر جایگاههای سوخت در ایام نوروز گفت: هر ساله با فرارسیدن ایام نوروز طرح نظارتی ویژه از ۱۵ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین ماه بر جایگاههای سوخت در سطح استان اجرا میشود.

وی با بیان اینکه در طرح نظارتی نوروز کیفیت و کمیت فرآوردهها، دفاتر، مخازن و تلمبهها مورد بازرسی قرار میگیرند عنوان کرد: هرچند در طول سال نظارت و کنترل بر جایگاههای سوخت استان انجام میشود اما در ایام نوروز تعداد تیمهای بازرسی افزایش مییابد.

مرادی با اشاره به اینکه وضعیت استان کرمانشاه از نظر جایگاههای CNG مناسبتر از سایر استانها است گفت: هرچند در ایام تعطیلات مصرف CNG افزایش و مصرف بنزین کاهش مییابد اما مشکلی از نظر تأمین و تعداد جایگاهها در سطح استان وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآوردههای نفتی منطقه کرمانشاه بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده مشکلاتی در زمینه کیفیت و کمیت سوخت میتوانند با شماره ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند و در کمتر از ۷۲ ساعت مشکل مورد نظر رسیدگی میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه