۱۱:۱۸:۱۹ - پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
۳۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه پرداخت شد
رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: از زلزله آبان ماه سال گذشته تاکنون ۳۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه پرداخت شده است.
۳۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه پرداخت شد

رضا خواجهای در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه ۱۰۴ هزار واحد در مناطق زلزلهزده متقاضی دریافت تسهیلات بودند اظهار داشت: از این تعداد ۱۰۳ هزار و ۸۰۰ واحد عقد قرارداد انجام شده است و مابقی نیز در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و کمک بلاعوض به زلزلهزدگان پرداخت شده است عنوان کرد: تاکنون ۹۵ هزار تن آهنآلات ارزان قیمت، ۵۰۰ هزار متر تیرچه و ۱۸۰ هزار تن سیمان رایگان بین زلزلهزدگان توزیع شده است.

خواجهای با اشاره به اینکه از مجموع ۳۶ هزار واحد احداثی مناطق شهری و روستایی ۲۷ هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است گفت: ۶۵ هزار واحد از مجموع ۶۷ هزار واحد تعمیری نیز تکمیل شده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزلهزده استان کرمانشاه با بیان اینکه پیشرفت کار در مناطق روستایی ۹۶ درصد است عنوان کرد: تلاش میشود بازسازی مناطق شهری نیز در نیمه نخست سال ۹۸ به اتمام برسد.

خواجهای با اشاره به اینکه ۲۷ هزار متقاضی واحد احداثی سال نو را در منازل خود حضور دارند گفت: ستادهای بازسازی در ایام نوروز فعال هستند و از مردم مناطق زلزلهزده درخواست میشود با همکاری و هماهنگی بیشتر برای اتمام عملیات بازسازی و تعمیر تلاش کنند.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه