۱۲:۱۰:۱۱ - دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
۱۶۴۰طرح اشتغالزای قصرشیرین به بانک های عامل معرفی شد
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: از محل تسهیلات اشتغالزایی به مناطق زلزله زده در مجموع یک هزار و ۶۴۰ طرح در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات برای دریافت تسهیلات مورد نیاز به بانک های عامل معرفی و پذیرش شده اند.
۱۶۴۰طرح اشتغالزای قصرشیرین به بانک های عامل معرفی شد

حشمت الله رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مجموع برای اجرای این طرح ها ۹۸۹هزار و ۹۶۷ میلیون ریال اختصاص یافت که با تکمیل و بهره برداری از آنها، ۲ هزار و ۱۷۸ فرصت شغلی جدید ایجاد می شود.
وی اظهارداشت: از مجموع طرح های معرفی شده به بانک های عامل، ۷۶۱طرح اشتغالزا موفق به دریافت ۱۶۴ هزار و۵۵۰ میلیون ریال تسهیلات شدند که با بهره برداری از آن ها زمینه اشتغال ۸۶۶ تن از افراد جویای کار قصرشیرین فراهم شد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار قصرشیرین، این طرح ها را در بخش های کشاورزی، صنعتی و میراث فرهنگی، اصناف و ورزش و جوانان بیان کرد.
رضایی بیان کرد: همچنین از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در مجموع ۲۲۶ طرح در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قصرشیرین با ۱۱۳ هزار و۴۷۶ میلیون ریال تسهیلات و ایجاد ۳۳۴ تن اشتغال مصوب شده است.
وی گفت: از مجموع طرح های مصوب شده تاکنون برای ۲۰۳ طرح اشتغالزا میزان ۶۵ هزار و ۱۹۲ میلیون ریال اعتبار از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سوی بانک های عامل پرداخت شده که با بهره برداری و تکمیل آنها ۲۷۲ فرصت شغلی ایجاد می شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: این طرح ها در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، باغداری، صنعتی و خدماتی، میراث فرهنگی و خرید دام است.
رضایی ادامه داد: تعهدات اشتغال این شهرستان در سامانه رصد به میزان ۱۰۰ در صد تحقق یافته که یک هزار و ۱۹۶تن شغل توسط دستگاه های اجرایی طی امسال ایجاد شده است.
قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق است که در امتداد این مرزها، ۲ مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان قرار دارد.
۳۰۱۲/۸۰۶۶


منبع :: http://www.irna.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه