۲۰:۴۴:۰۰ - سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
شهرداری روانسر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آمادگی دارد
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست شهرداری روانسر گفت: شهرداری برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آمادگی کامل دارد و شهر را مهیای استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی کرده است.
شهرداری روانسر برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آمادگی دارد

سید مسعود قطبی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهر روانسر به عنوان دروازه ورودی مهمانان و مسافران به دیگر شهرستان ها مانند جوانرود، پاوه و ثلاث باباجانی، اهمیت ویژه ای دارد و تمام تلاش ما این است که با ارائه بهترین خدمات، مسافران را به اقامت و بازدید و ماندگاری هرچه بیشتر در شهر روانسر ترغیب نماییم.
وی با بیان اینکه ستاد استقبال از بهار با عضویت واحدهای زیرمجموعه شهرداری تشکیل شده است، تصریح کرد: ایجاد و حفظ زیبایی سیمای شهر مهم ترین موضوع مورد توجه در این ایام می باشد که ساماندهی ورودی ها، ترمیم حفاری های سطح شهر، کاشت گل های بهاری، احیای فضای سبز، ترمیم روشنایی معابر در حال انجام است.
سرپرست شهرداری روانسر ادامه داد: چاپ پنج هزار جلد دفترک معرفی جاذبه های شهرستان روانسر و توزیع آن در بین مهمانان، نظافت شبانه روزی و نورپردازی بوستان های سطح شهر و تجهیز و بهسازی سرویس های بهداشتی سطح شهر از جمله اقدام های برنامه ریزی شده برای ایام نوروز است.
قطبی اضافه کرد: در ورودی شهر روانسر ضمن نصب سیاه چادر و عرضه صنایع دستی و غذاهای محلی، سفره نمادین هفت سین ایجاد خواهد شد که در همین محل افرادی به عنوان راهنما در چادرهایی که ویژه راهنمایی مهمانان نوروزی هستند مبادرت به هدایت و راهنمایی مسافرین و مهمانان شهر می کنند.
سرپرست شهرداری روانسر گفت: خرید ۲ میلیارد ریال تجهیزات برای نورپردازی و بازسازی روشنایی معابر و بوستان های سطح شهر، فعال شدن اکیپ سد معبر و ساماندهی متکدیان از دیگر اقدام هایی است که در ایام نوروز در شهر روانسر با جدیت پیگیری می شود.
قطبی تاکید کرد: با همکاری و هماهنگی دستگاه ها و نهادهای شهری، در جهت حفظ نام و اعتلای جایگاه روانسر تلاش شبانه روزی می کنیم.
روانسر، شهر سراب های خروشان و دروازه منطقه اورامانات هر ساله و به ویژه در تعطیلات نوروز پذیرای شمار چشمگیری از مهمانان نوروزی است.
غار قوری قلعه، سراب روانسر، گوردخمه فرهاد، سراب جابری، تپه های سه گانه موسایی، غار کاوات، طاق فرهاد، جنگل شبانکاره، ارتفاعات شاهو و طبیعت بکر منطقه از جمله جاذبه های دیدنی و گردشگری شهرستان روانسر است.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۵/۳۰۳۳


منبع :: http://www.irna.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه