۱۸:۴۵:۳۷ - سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
جمعی از مدیران استان با فرمانده سپاه کرمانشاه دیدار کردند
به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه جمعی از مدیران با فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) کرمانشاه دیدار کردند.
جمعی از مدیران استان با فرمانده سپاه کرمانشاه دیدار کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، همزمان با میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار و در جهت محکوم کردن اقدام سخیف آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروههای تروریستی جمعی از مدیران استان کرمانشاه به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با فرمانده سپاه کرمانشاه دیدار کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در این دیدار اظهار داشت:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نمایندگی از تفکرات و طیفهای مختلف مردم آماده انجام هر گونه اقدام و تصمیمی در مقابل تصمیم گستاخانه آمریکا است.

عباس سروری افزود: تصمیم گستاخانه آمریکا درباره سپاه سبب مخدودش شدن چهره و اضمحلال دولت آن کشور میشود وبراساس بیانات مقام معظم رهبری همان طور که استکبار را از کشور بیرون کردیم از منطقه نیز بیرون خواهیم کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: امید است این موضوع و تصمیم آمریکا سبب شود این کشور به عنوان منفورترین دولت و سیاستمدار دنیا شناخته شود و بهزودی شاهد اضمحلال سیاسی این کشور باشیم.

سروری افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برای برای هر گونه اوامر سپاه اعلام آمادگی میکند و هر گونه تصمیم اتخاذ شود اطاعت میشود و به طور قطع سپاه پاسداران از این به بعد نیز به عنوان نهادی خدمتگزار مورد احترام است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه