۱۹:۲۱:۳۲ - جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸
دونده کرمانشاهی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود
کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: حسین کیهانی دونده نام آشنای کرمانشاهی پس از عضویت در تیم ملی، به عنوان یکی از نمایندگان کشورمان در رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا شرکت می کند.
دونده کرمانشاهی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شود

احمد روشن زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دونده کرمانشاهی نماینده دو و میدانی ایران در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا که در دوحه قطر برگزار می شود، خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: کیهانی در مسابقات پیش رو در ماده های سه هزار متر با مانع و پنج هزار متر برای کشورمان به رقابت با حریفان خواهد پرداخت.
روشن زاده تصریح کرد: رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا اول تا چهارم اردیبهشت در دوحه قطر با حضور دوندگان کشورهای آسیایی برگزار می شود.
رئیس هیات دو و میدانی کرمانشاه همچنین با اشاره به اینکه کیهانی قهرمان و رکورددار دو سه هزار متر آسیاست، گفت: بدون شک وی اصلی ترین شانس کسب عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی آسیا به حساب می آید.
وی گفت: درخشش کیهانی در مسابقات آسیایی جاکارتا و کسب مدال طلای این رقابت ها باعث شده تا وی به عنوان یکی از برترین دوندگان ماده سه هزار متر بامانع شناخته شود و کشورهای دیگر حساب ویژه ای روی او باز کرده اند.
روشن زاده در پایان گفت: این دونده پرافتخار کرمانشاهی هم اکنون تمرینات آماده سازی خود را در شهرکرد و زیرنظر سجاد مرادی از مربیان تیم ملی دنبال می کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶


منبع :: http://www.irna.ir
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه