۱۸:۵۱:۳۱ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: یجاد مخازن ذخیره آب و ذخیره بارش‌ها و آب‌های روان حاصل از آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند.
ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما ظهر امروز یکشنبه در نشست با اعضای شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان اظهار داشت: ایجاد مخازن ذخیره آب بر سر راه آبریزهای کشور و ذخیره بارش‌ها و آب‌های روان حاصل از آن می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف سازد و حتی از وقوع سیل جلوگیری کند.

وی افزود: یکی از مشکلات کشور ایران کمبود ذخایر آب است و نباید در چنین شرایطی اجازه دهیم در سالهای پر بارش این حجم از آب کشور هدر برود و حتی به تهدید علیه مردم تبدیل شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان داشت: در جریان سیل اخیر مسئولان استان کرمانشاه زحمات بسیاری کشیدند که جای تقدیر دارد چرا که با وجود بارش‌های شدید و ورود آب‌های فراوان به استان بهترین مدیریت انجام شد و کمترین مشکل ممکن برای مردم در این استان ایجاد شد.

وی گفت: از ابتدای انقلاب تا به امروز نشان داده ایم که هر جا انقلابی باشیم و انقلابی عمل کنیم نتیجه می‌گیریم و پیشرفت خواهیم کرد و در چنین فضایست که دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

آیت الله علما افزود: تمام وحشت آمریکا نیز از همین روحیه ی انقلابی کشور است که با اقدام اخیر خود علیه سپاه سعی کرده است پرچم دار فعالیت‌های انقلابی کشور را تحت فشار قرار دهد و این را بدانید که تا زمانی که روحیه انقلابی و مدیریت و کار انقلابی در کشور باشد آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

گفتنی است، در این نشست رئیس شرکت آب منطقه‌ای، شرکت توزیع برق، شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، شرت خطوط لوله و مخابرات نفت استان نیز گزارش عملکرد شرکت‌های خود را در خصوص زلزله سال گذشته و سیل اخیر کرمانشاه ارائه دادند.

کد خبر ۴۵۹۰۵۷۴


منبع :: https://www.mehrnews.com
آخرین اخبار سرویس کرمانشاه پایگاه تحلیلی-خبری شعار سال
آرشیو
پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال  . . . .
اخبار ویژه