9:50:21 - یکشنبه 18 فوریه 2018
۲۲ دستگاه “دیالیز” فعال داریم/ مراجعه روزانه ۴۸ بیمار دیالیزی
۲۲ دستگاه “دیالیز” فعال داریم/ مراجعه روزانه ۴۸ بیمار دیالیزی
مدیرعامل بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه از افزایش دستگاه‌های دیالیز این بیمارستان به ۲۲ دستگاه خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر بهنام‌رضا مخصوصی با اشاره به نصب سه دستگاه دیالیز جدید دربیمارستان امام خمینی(ره)، گفت: در حال حاضر در بخش دیالیز بیمارستان ۲۲ دستگاه فعال است. وی با اشاره به افزایش تختهای بخش دیالیز بیمارستان به

مدیرعامل بیمارستان امام خمینی(ره) کرمانشاه از افزایش دستگاه‌های دیالیز این بیمارستان به ۲۲ دستگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر بهنام‌رضا مخصوصی با اشاره به نصب سه دستگاه دیالیز جدید دربیمارستان امام خمینی(ره)، گفت: در حال حاضر در بخش دیالیز بیمارستان ۲۲ دستگاه فعال است.

وی با اشاره به افزایش تختهای بخش دیالیز بیمارستان به ۱۶ تخت، اظهار کرد: بخش دیالیز در سه شیفت کاری فعال است و در هر شیفت کاری ۱۶ بیمار به طور همزمان دیالیز می‌شوند و در مجموع ۴۸ بیمار روزانه به این بخش مراجعه می‌کنند.

خبر جدید  برگزاری مراسم شعر و تئاتر دفاع مقدس /نواختن زنگ مقاومت

مخصوصی افزود: بیماران دائمی مراجعه کننده به بخش دیالیز بیمارستان ۱۰۳ نفر هستند که هرکدام در هفته سه بار دیالیز می شوند و علاوه بربیماران دائم، روزانه بیماران اورژانسی و اعزامی از دیگر بیمارستانهای استان نیز در این بخش پذیرش می‌شوند.

 مدیرعامل بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه تصریح کرد: بخش دیالیز این بیمارستان تنها مرکز در استان است که داروی پرکس و ونوفر (کم خونی) وترولاک (آنتی بیوتیک کاتتر دیالیز) را به طور رایگان دراختیار بیماران دیالیزی قرار می‌دهد.

خبر جدید  دیدار با خانواده شهید سالار زاهدی پور در اسلام آبادغرب

 مخصوصی خاطرنشان کرد: در بحران زلزله ۲۱ بیمار دیالیزی از مناطق زلزله زده به بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره)  مراجعه کردند که هم اکنون هفت نفر از آنها بصورت دائم دیالیز خود را در این بیمارستان انجام می‌دهند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه