9:31:07 - چهارشنبه 26 ژوئن 2019
۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هستند
۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هستند
فرماندار کرمانشاه گفت: در شهرستان کرمانشاه ۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داریم.

فرماندار کرمانشاه گفت: در شهرستان کرمانشاه ۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داریم.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر امروز (چهارم تیر) در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون در شهرستان کرمانشاه ۸۴ درصد سهمیه اختصاص داده شده تسهیلات اشتغال پایدار روستایی جذب شده، گفت: در تلاشیم مابقی تسهیلات نیز در کوتاهترین زمان ممکن جذب شود.
رنجبر اظهار کرد: در شهرستان کرمانشاه به ۱۷۵ طرح اشتغالزایی ۸۴ میلیارد و ۹۳۴ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده که این میزان تسهیلات ۷۶۴ فرصت شغلی را ایجاد کرده است.
فرماندار  کرمانشاه ادامه داد: همچنین از تسهیلات اشتغال مناطق زلزله زده به ۱۴۶ طرح، ۱۳ میلیارد و ۷۴۵ میلیون تومان پرداخت شده که این طرح ها موجب اشتغالزایی ۲۰۸ نفر شده است.
وی با بیان اینکه ۵٫۵ درصد طرح‌های استان در حوزه اشتغال پایدار روستایی در حوزه شهرستان کرمانشاه موفق به جذب تسهیلات شده اند، اضافه کرد: در شهرستان کرمانشاه به دنبال تخصیص تسهیلات به پروژه های با اشتغال پایدار هستیم. 
وی در ادامه با بیان اینکه در شهرستان کرمانشاه ۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی و ۱۴ طرح بالای ۵۰۰ میلیون تومانی برای جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داریم، از بانک های عامل خواست برای پرداخت تسهیلات با متقاضیان همکاری بیشتری داشته باشند.
 به گفته رنجبر پرونده بیشترین طرح های بالای یک میلیارد تومان که منتظر تخصیص تسهیلات هستند، در بانک کشاورزی است.
فرماندار  کرمانشاه تاکید کرد: طرح های بالای یک میلیارد تومان به لحاظ اشتغال پایداری که ایجاد می کنند، اهمیت زیادی دارند.
رنجبر با بیان اینکه برای کاهش نرخ بیکاری به برنامه نیاز داریم، تاکید کرد: کاهش نرخ بیکاری شهرستان نیاز به تلاش مضاعف تمامی دستگاه ها و ادارات دارد.

خبر جدید  1500 کودک کرمانشاهی دارای سوءتغذیه "بسته غذایی" می‌گیرند

انتهای پیام
منبع :: ۲۴ طرح بالای یک میلیارد تومانی در انتظار تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه