12:22:34 - یکشنبه 12 مه 2019
۲۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به زلزله زدگان پرداخت شد
۲۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به زلزله زدگان پرداخت شد
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی قصرشیرین، از پرداخت ۲۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی از محل اعتبارات زلزله به زلزله زدگان این شهرستان خبر داد.

حشمت الله رضایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این اعتبار برای اجرای ۷۷۹ طرح با اشتغال زایی ۹۱۴ تن پرداخت شده است.
وی اظهار کرد: از محل تسهیلات اشتغالزایی به مناطق زلزله زده در مجموع یک هزار و ۶۴۴ طرح با ۸۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲ هزار و ۱۹۲ تن در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات برای دریافت تسهیلات مورد نیاز به بانک های عامل معرفی و پذیرش شده اند.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: این طرح ها را در بخش های کشاورزی، صنعتی و میراث فرهنگی، اصناف و ورزش و جوانان بیان کرد.
رضایی بیان کرد: همچنین از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در مجموع ۲۲۶ طرح در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری قصرشیرین با ۱۱ میلیارد و ۴۴۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تسهیلات و ایجاد ۳۳۶ تن اشتغال مصوب شده است.
وی گفت: از مجموع طرح های مصوب شده تاکنون برای ۲۱۶ طرح اشتغالزا میزان هشت میلیارد و ۵۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعتبار از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سوی بانک های عامل پرداخت شده که با بهره برداری و تکمیل آنها ۲۹۹ فرصت شغلی ایجاد می شود.
این مقام مسئول اضافه کرد: این طرح ها در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، باغداری، صنعتی و خدماتی، میراث فرهنگی و خرید دام است.
قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق است که در امتداد این مرزها، ۲ مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان قرار دارد.
۳۰۱۲/۸۰۶۶

خبر جدید  609 میلیون دلار کالا از مرزهای قصرشیرین به عراق صادر شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه