3:17:12 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
۲۴۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی منعقد شد
۲۴۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی منعقد شد
کرمانشاه – ایرنا – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه با اشاره به ارجاع ۵۱ هزار و ۱۳۲ پرونده به بانک های استان برای پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغالزای روستایی گفت: در مجموع ۲ هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای آن ها مصوب شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن عزیزی عصر یکشنبه در شورای اشتغال و سرمایه گذاری استان که در سرسرای جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در مجموع سه هزار و ۵۲۰ میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به طرح های روستایی به استان کرمانشاه اختصاص پیدا کرده است.
وی ادامه داد: از مجموع ۵۱ هزار و ۱۳۲ طرح تصویب شده که به بانک ها ارجاع شده بیشترین میزان درخواستی تسهیلات با ۲۸ هزار و ۵۰۱ طرح بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.
عزیزی افزود: پنج هزار و ۹۰۶ طرح نیز تسهیلات بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلیون ریال و پنج هزار و ۸۶۰ طرح نیز بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون ریال تقاضای تسهیلات داشته اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه همچنین تعداد طرح هایی که بیش از یک میلیارد ریال برای آن ها مصوب و به بانک ارجاع شده است را یک هزار و ۱۹۷ طرح عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: سقف تسهیلات اعطایی به طرح های اشتغالزای روستایی ۱۵۰ میلیارد ریال است که باید به تصویب مسئولان ذیربط کشوری برسد.
عزیزی در پایان گفت: از مجموع طرح های معرفی شده به بانک ۲۶ طرح بیشترین رقم تسهیلات درخواستی بین ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیارد ریال را داشته اند.
آمار بیکاری استان کرمانشاه در آخرین ارزیابی صورت گرفته که توسط سازمان آمار ایران منتشر شده به ۱۸٫۲ درصد در فصل پائیز رسیده که نسبت به پائیز سال قبل ۶٫۹ درصد کاهش نشان می دهد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  روند افزایشی نرخ بیکاری در استان تا حدودی کنترل شده است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه