12:56:35 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
۲۵ واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب پلمب شد
۲۵ واحد صنفی متخلف در سرپل ذهاب پلمب شد
قصرشیرین – ایرنا – فرمانده انتظامی سرپل ذهاب، از پلمب ۲۵ واحد صنفی متخلف و بدون داشتن هرگونه پروانه کسب و مجوز فعالیت در سطح شهر خبر داد.

سرهنگ محمدرضا یاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدهای صنفی بدون داشتن هرگونه پروانه کسب و خارج از قوانین کار با اجرای طرح کنترل و نظارت مجتمع های تجاری شهرستان ازسوی پلیس سرپل ذهاب شناسایی شدند.
وی اظهار داشت: فعالیت غیرمجاز این واحدهای صنفی بدون پروانه کسب از جمله فروش مصالح ساختمانی ، عرضه مواد غذایی و خواربار باعث نارضایتی سایر بازاریان شده بود که با همکاری اتاق اصناف و اداره نظارت بر اماکن عمومی انتظامی و با اقدام به موقع پلمب شدند.
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب ، از تشدید این ‌گونه برنامه‌ها و اقدام های کنترلی و نظارتی واحدهای صنفی از سوی پلیس خبر داد و اضافه کرد که پلیس با دقت بر عملکرد واحدهای صنفی نظارت دارد و از فعالیت واحدهایی که خارج از چارچوب قانون، شئون و هنجارهای جامعه عمل می‌کنند، جلوگیری خواهد کرد.
شهرستان سرپل ذهاب در مجموع ۲ هزار و ۲۶۰ واحد صنفی فعال دارد که در قالب ۲۲ اتحادیه صنفی و یک مجمع امور صنفی مشترک مشغول فعالیتند.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت و ۴۸ کیلومتر مرز با عراق دارد.
۳۰۱۲/۷۳۹۹/۸۰۶۶

خبر جدید  100 میلیارد ریال اعتبار اشتغال به شهرستان پاوه اختصاص یافت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه