15:33:27 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
۳ میلیارد ریال طلاجات و گوشی مسروقه در کرمانشاه کشف شد
۳ میلیارد ریال طلاجات و گوشی مسروقه در کرمانشاه کشف شد
کرمانشاه – ایرنا – فرمانده انتظامی کرمانشاه از کشف ۳۲ فقره سرقت توسط پلیس آگاهی استان خبر داد و گفت: برخی از کشفیات صورت گرفته مربوط به سرقت طلاجات و گوشی تلفن همراه به ارزش ۳ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح مقابله با سرقت با هدف کشف و دستگیری سارقان متواری خشن، سارقان به عنف، زورگیران و کیف قاپان توسط پلیس آگاهی استان اجرا شد.
وی افزود: بازرسی از محل های خرید و فروش اموال دست دوم و اماکنی که امکان کیف قاپی و گوشی قاپی در آن ها می رفت از دیگر اهداف این طرح بود که توسط ۲۳ تیم پلیس آگاهی در ۴۸ ساعت اخیر اجرایی شد.
سردار امان اللهی تصریح کرد: در این طرح ماموران پلیس موفق به کشف ۲ فقره سرقت طلاجات به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و همچنین کشف ۱۵ دستگاه گوشی همراه سرقتی به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون ریال شدند.
فرمانده انتظامی استان یادآوری کرد: کشف یک فقره سرقت منزل، ۸ فقره قاپ زنی، پنج فقره سرقت قطعات خودرو و یک فقره کلاهبرداری از دیگر کشفیات صورت گرفته بود.
وی همچنین از دستگیری هشت سارق، ۶ نفر مالخر و یک نفر کلاهبردار و معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد.
سردار امان اللهی در پایان، پیشگیری از وقوع سرقت، کشف سریع سرقت های صورت گرفته و برخورد قاطعانه با مجرمان و سارقان جزو برنامه های اولویت دار پلیس است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تجارب زلزله کرمانشاه در کلاس های بحران باید تدریس شود
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه