16:24:28 - دوشنبه 19 فوریه 2018
۳۰ بهمن‌ماه؛ زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ
۳۰ بهمن‌ماه؛ زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ
گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه گفت: زمان دریافت کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در بخش کتبی ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود. محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در

گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه گفت: زمان دریافت کارت آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در بخش کتبی ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.

محسن کرمیان، معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بخش کتبی ۳۰ بهمن‌ماه اعلام شده است.
وی افزود: شرکت‌کنندگان این آزمون در بخش شفاهی ویژه گروه سنی زیر ۱۳ سال، ۶ اسفندماه سال‌جاری می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
کرمیان تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سامانه www.quranedu.ir مراجعه کنند.
معاون قرآن و عترت استان کرمانشاه اظهار کرد: مدیران مؤسسات برای دریافت کارت قرآن‌آموزان خود که در این مسابقات شرکت‌کننده هستند از طریق صفحه کاربردی خود اقدام کنند.
وی با اشاره به برگزاری زمان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، افزود: ۱۰۳۹۶ شرکت‌کننده در استان کرمانشاه روز ۱۰ اسفندماه در آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
کرمیان اظهار کرد: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در استان کرمانشاه در ۱۵ حوزه برگزار می‌شود.

خبر جدید  اسوه‌های صبر و استقامت در کرمانشاه تجلیل شدند

30 بهمن‌ماه؛ زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ
انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه