13:38:54 - سه‌شنبه 22 مه 2018
۳۰۰ واحد مسکن به مددجویان زلزله‌زده تحویل داده می‌شود
۳۰۰ واحد مسکن به مددجویان زلزله‌زده تحویل داده می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از احداث ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کمیته امداد در استان خبر داد و گفت: ۳۰۰ واحد آن طی هفته آینده تحویل داده می‌شود. شعار سال: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از احداث ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از احداث ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کمیته امداد در استان خبر داد و گفت: ۳۰۰ واحد آن طی هفته آینده تحویل داده می‌شود.

شعار سال: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از احداث ۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کمیته امداد در استان خبر داد و گفت: ۳۰۰ واحد آن طی هفته آینده تحویل داده می‌شود.

حسین خدرویسی با اشاره به جمعیت ۱۶۱ هزار نفری مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، اظهار داشت: این تعداد در قالب ۷۴ هزار و ۷۸ خانوار زیر پوشش قرار دارند.

وی افزود: از مجموع این تعداد خانوار زیر پوشش، ۴۰ هزار خانوار سرپرست زن دارند و این یعنی در ۶۰ درصد خانوارهای تحت پوشش زنان سرپرست خانوار هستند.

خبر جدید  آماده باش ۲۲۴ گروه عملیاتی برای پیشگیری از حریق در جنگل‌های استان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه تصریح کرد: همچنین از جمعیت زیر پوشش کمیته امداد ۲۰ هزار دختر بالای ۴۰ سال بازمانده از ازدواج داریم.

خدرویسی به درآمدهای کمیته امداد اشاره کرد و افزود: در حالی ماهانه از محل صدقات، زکات و نذورات کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان درآمد داریم که از طرف دیگر هزینه‌های ما به بیش از ۳۰ میلیارد تومان در ماه می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم ساخت ۵ هزار و ۳۰۰ واحد مددجویان در مناطق زلزله‌زده، گفت: در حال حاضر ساخت ۲ هزار و ۷۰۰ واحد شروع شده که ۳۰۰ واحد آن هفته آینده با حضور رئیس کمیته امداد کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

خبر جدید  راهپیمایی ضد آمریکایی کرمانشاهی ها زیر بارش باران

وی از اختصاص مبلغ ۱۲ میلیون تومان کمک بلاعوض به خانوارهای روستایی زیر پوشش کمیته امداد در مناطق زلزله‌زده خبر داد و افزود: همچنین ۱۵ میلیون تومان کمک بلاعوض به خانوارهای شهری تحت پوشش در مناطق زلزله‌زده پرداخت می‌شود.

خدرویسی در ادامه مبلغ زکات جمع‌آوری شده در استان طی سال گذشته را ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تعهد سال گذشته استان ۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود که با اقدامات انجام شده در زمینه فرهنگ‌سازی پرداخت زکات بیش از ۱۳ میلیارد تومان زکات در سطح استان جمع‌آوری شد و این یعنی تقریبا ۲ برابر تعهد سال گذشته ما محقق شد.

خبر جدید  جشنواره منطقه‌ای موسیقی مرزداران دیار کهن قصرشیرین

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه افزود: تعهد امسال استان نیز ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است که امیدواریم امسال هم بتوانیم بیش از تعهد خود جمع‌آوری زکات داشته باشیم.

وی با اشاره به وجود یک‌هزار و ۹۸۶ عامل زکات در سطح استان، گفت: همچنین ۳۴۸ مبلغ در سطح استان در خصوص فرهنگ‌سازی پرداخت زکات فعالیت دارند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۳۹۷۰۳۰۱۰۰۰۵۲۵ ، www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه