13:42:33 - جمعه 2 مارس 2018
۳۲۰۰ تخت هتلینگ در کرمانشاه آماده پذیرایی از مهمان نوروزی ۹۷
۳۲۰۰ تخت هتلینگ در کرمانشاه آماده پذیرایی از مهمان نوروزی ۹۷
باقر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، با اعلام وجود ۳۲۰۰ تخت هتلینگ در کرمانشاه برای نوروز ۹۷، ابراز داشت: به‌منظور جذب هر چه بیشتر گردشگران کشوری و حتی خارج از کشور به استان ما به‌عنوان مهد تمدن ایران، اتحادیه هتلداران آمادگی کامل را برای تأمین امکانات رفاهی و مهیاسازی تخت هتلینگ در

باقر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، با اعلام وجود ۳۲۰۰ تخت هتلینگ در کرمانشاه برای نوروز ۹۷، ابراز داشت: به‌منظور جذب هر چه بیشتر گردشگران کشوری و حتی خارج از کشور به استان ما به‌عنوان مهد تمدن ایران، اتحادیه هتلداران آمادگی کامل را برای تأمین امکانات رفاهی و مهیاسازی تخت هتلینگ در کرمانشاه را دارد.

وی ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در مراکز اقامتی را ۳۲۰۰ تخت هتلینگ در کرمانشاه اعلام کرد و اظهار داشت: با راه‌اندازی فاز دوم هتل رسالت کرمانشاه تا پایان امسال حدود ۸۰ تخت به ظرفیت اسکان اتحادیه برای نوروز ۹۷ اضافه خواهد شد.

خبر جدید  ۳۰ واحد مددجویان زلزله‌زده بهزیستی ثلاث باباجانی، توسط سپاه تهران ساخته شد

هتل‌های کرمانشاه

رئیس اتحادیه هتل داران کرمانشاه بابیان این مطلب که برای نوروز ۹۷ هتل‌های استان افزایش قیمتی نخواهند داشت، خاطرنشان ساخت: هتل‌های استان طبق رسالت کاری خود در تمام‌روزهای سال خصوصاً در ایام نوروز و پیک مسافرت‌های تابستان آماده پذیرایی از میهمانان هستند.

مرادی از آمادگی هتل‌های کرمانشاه برای استقبال از میهمانان نوروزی و همچنین گردشگران و توریسم خارجی خبر داد و افزود: در راستای خدمات‌دهی هرچه بهتر به میهمانان نوروزی، اکثر هتل‌های استان برای کارکنان خود دوره‌های آموزشی تدارک دیده‌اند.

خبر جدید  بهره برداری کانال آبرسانی سرپل ذهاب با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی +تصاویر

 رئیس اتحادیه هتلداران کرمانشاه از برگزاری مراسم استقبال از میهمانان نوروزی در چند هتل استان خبر داد و گفت: ۱۰ هتل، دو هتل‌آپارتمان و ۱۶ مهمان‌پذیر سال گذشته موفق به جذب حداکثری رضایت مسافران در نوروز ۹۶ شد و در این راستا تمام تلاش خود را بکار خواهد بست که امسال نیز این خدمات به بهترین شکل ممکن به مسافران ارائه گردد.

خبر جدید  بسیج بازوی توامند انقلاب است

باقر مرادی به تلاش مضاعف برای بهره‌برداری هر چه بیشتر از فضای تخت هتلینگ در کرمانشاه برای جذب گردشگر اشاره کرد و اضافه کرد: در نوروز سال گذشته هتل‌های کرمانشاه با افزایش ۱۵ درصدی مسافران مواجه شدند و بین ۵۰ تا ۸۰ درصد از ظرفیت‌های اقامتی ما در این ایام پر بود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه