11:43:22 - شنبه 3 مارس 2018
۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های مذهبی سال ۹۶ صحنه
۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های مذهبی سال ۹۶ صحنه
گروه معارف- ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های مذهبی سال ۹۶ در شهرستان صحنه انجام شده است. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، طی سال ۹۶، ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های ویژه مذهبی در شهرستان صحنه انجام شده است.علی فرشادنو، مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه گفت: طی سال‌جاری ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ

گروه معارف- ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های مذهبی سال ۹۶ در شهرستان صحنه انجام شده است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، طی سال ۹۶، ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی در مناسبت‌های ویژه مذهبی در شهرستان صحنه انجام شده است.
علی فرشادنو، مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه گفت: طی سال‌جاری ۳۵۰۰ نفر روز تبلیغ دینی توسط مبلغین بومی و اعزامی در مناسبت‌های ویژه مذهبی در صحنه انجام شده است.
وی افزود: امر به آن اشاره شده در راستای تحقق اهداف فرهنگی – تبلیغی و مبارزه با جنگ نرم دشمن همچنین جذب جوانان و نوجوانان به امور دینی انجام شده است.
فرشادنو اظهار کرد: ۳۴۰ مبلغ در مناسبت‌های ملی و مذهبی طی سال‌جاری به مناطق مختلف شهرستان صحنه اعزام شده‌اند.
مسئول اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی صحنه تصریح کرد: از مهم‌ترین برنامه‌های مبلغان اعزامی طی سال‌جاری در این شهرستان تبلیغ امور دینی، فرهنگی و قرآنی و پاسخ‌گویی به شبهات در مناسبت‌های مذهبی در مناطق مختلف این شهرستان بوده است.
وی در پایان افزود: مبلغان اعزامی در مدارس، دانشگاه‌ها، هیئت‌های مذهبی، ادارات و کارخانه‌ها، مساجد و حسینیه‌ها و کانون‌های فرهنگی – تبلیغی به بیان احکام، تفسیر قرآن، سخنرانی، اقامه نماز جماعت و برگزاری کلاس‌های احکام و اخلاق پرداخته‌اند.
انتهای پیام/

خبر جدید  ایجاد مخازن ذخیره آب بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه