13:02:40 - شنبه 22 دسامبر 2018
۳۷ واحد صنعتی راکد در کرمانشاه فعال شد
۳۷ واحد صنعتی راکد در کرمانشاه فعال شد
کرمانشاه – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه گفت: ۳۷ واحد صنعتی راکد شهرک‌های صنعتی استان از ابتدای امسال تاکنون فعال شده است.

به گزارش ایرنا، بیژن کردستانی روز شنبه در جمع خبرنگاران، میزان سرمایه‌گذاری این واحدها براساس پروانه بهره‌ برداری را بیش از ۷۳۶ میلیارد ریال اعلام کرد که براساس نرخ امروز بسیار بیشتر از این ارقام است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه یادآور شد: با فعالسازی این واحدها زمینه اشتغال برای بیش از ۴۰۰ نفر فراهم شده است.
وی از هدفگذاری فعالسازی ۴۰ واحد راکد موجود در شهرک‌های صنعتی استان تا پایان امسال خبر داد و عنوان کرد: امیدواریم در صورتیکه شرایط فراهم شود به این هدفگذاری دست پیدا کنیم.
کردستانی اضافه کرد، فعالسازی واحدهای راکد موجود در شهرک‌های صنعتی استان در ۹ ماه سپری شده از سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۹۰ درصدی داشته است.
وی با اشاره به تلاش‌های فراوانی که برای فعالسازی این واحدها صورت گرفته، ادامه داد: برای رفع مشکل هریک از این واحدها زمان زیادی صرف شده و نیازهای آنها در بخش‌های مختلف آموزش، تامین منابع مالی، صدور ضمانتنامه از صندوق سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، عارضه یابی، شناسایی نیازهای فناورانه و … انجام شده است.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از یک هزار واحد تولیدی با ۳۰ هزار نفر اشتغالزایی است.
استان کرمانشاه با بیشترین نرخ بیکاری در تابستان امسال در صدر استانهای کشور قرار گرفت.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پاوه بیشترین بارش را در 24 ساعت اخیر به خود اختصاص داد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه