3:53:11 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
۴ استاد دانشگاه رازی در جمع دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند
۴ استاد دانشگاه رازی در جمع دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند
کرمانشاه – ایرنا – معاون پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: چهار نفر از اساتید و اعضای هیات علمی این دانشگاه در جمع یک درصد از دانشمندان برتر جهان در سال ۲۰۱۸ قرار گرفتند.

فرزاد ویسی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه این اطلاعات و آمار براساس پایگاه استنادی جهان اسلام عنوان شده، افزود: این پایگاه از یک پایگاه اطلاعاتی موسوم به «تامسون رویترز»، این افراد را از ایران واجد شرایط یک درصدی دانشمندان برتر شناخته است.
وی با بیان اینکه تامسون رویترز یک پایگاه اطلاعاتی بین المللی است که به طبقه بندی علوم می پردازد، ادامه داد: دکتر مجتبی شمسی پور، دکتر سیاوش مدائنی، دکتر محمدمهدی خدایی و دکتر مسعود رحیمی اسامی این چهار استاد دانشگاه رازی است.

خبر جدید  55 واحد صنعتی کرمانشاه برای حضور در نمایشگاه ها حمایت شدند

** مهندسی شیمی دانشگاه رازی جز ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا شد
ویسی ادامه داد: همچنین دانشگاه رازی در حوزه مهندسی شیمی جز ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان معرفی شده است.
معاون پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: این انتخاب براساس شاخص های بسیار بوده که وضعیت چاپ کتاب، تعداد دانشجو، ساختمان، همکاری بین المللی، میزان مقالات، وضعیت استفاده از مقالات و میزان پژوهش از آن جمله است.
دانشگاه رازی براساس رتبه بندی و طبقه بندی ISC رتبه یازدهم تا پانزدهم و براساس رتبه بندی سای ویژن رتبه دهم میان دانشگاه های جامع کشور را به دست آورده است.
دانشگاه رازی که نام آن برگرفته از «محمدبن زکریای رازی» یکی از دانشمندان بزرگ ایرانی سده سوم هجری است، اکنون دارای ۹ دانشکده و پردیس کشاورزی و منابع طبیعی بوده و با بهره گیری از دانش و تخصص ۱۰ استاد، ۴۹ دانشیار، ۲۵۰ استادیار، ۴۶ مربی، و در مجموع ۳۵۵ عضو هیات علمی در ۳۹ گروه آموزشی و حدود ۱۲ هزار دانشجو در چهار مقطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به فعالیت خود ادامه می دهد.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  کشتارگاههای گیلانغرب و سرمست بهسازی و تجهیز می شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه