19:37:53 - پنج‌شنبه 4 جولای 2019
۴۰ زوج کرمانشاهی با اجازه امام رضا(ع) راهی خانه بخت می‌شوند/ سفر ۳ گروه از خدام رضوی به استان 
۴۰ زوج کرمانشاهی با اجازه امام رضا(ع) راهی خانه بخت می‌شوند/ سفر ۳ گروه از خدام رضوی به استان 
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه گفت: در دهه کرامت امسال ۴۰ زوج کرمانشاهی در برنامه با اجازه امام رضا(ع) راهی خانه بخت می‌شوند.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه گفت: در دهه کرامت امسال ۴۰ زوج کرمانشاهی در برنامه با اجازه امام رضا(ع) راهی خانه بخت می‌شوند. 
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمدجعفر امامیان در نشستی خبری که امروز(۱۲ تیر) برگزارشد، به تشریح مهمترین برنامه های دهه کرامت و جشن های زیرسایه خورشید در استان پرداخت و بابیان اینکه این جشن ها از فردا(پنج شنبه) همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) آغاز و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت، اعلام کرد: شورای سیاست گذاری جشن های دهه کرامت از دو ماه پیش در کرمانشاه شکل گرفت تا مجموعه ای از برنامه های متنوع را با مشارکت دستگاه های مختلف استان برای این دهه اجرا کنیم. 
وی حضور کاروان”زیرسایه خورشید” را از مهمترین این برنامه ها خواند و گفت: برنامه کاروان زیر سایه خورشید با حضور سه گروه از خدام حضرت رضا (ع) به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی از ۱۵ تیر در کرمانشاه و شهرستان های مختلف استان اجرایی می‌شود. 
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه تصریح کرد: این گروه از خدام در مدت هشت روز حضور خود در کرمانشاه به دورترین و محروم ترین نقاط استان سفر خواهند کرد. 
وی در ادامه گفت: برگزاری جشن های باشکوه دهه کرامت به مدت ۱۰ شب با اجرای برنامه های شاد و متنوع در پارک شرقی تاق بستان از دیگر برنامه های این دهه خواهد بود. 
امامیان یادآورشد: در این جشن ها که از ۱۳ تا ۲۳ تیر هر روز از ساعت ۱۸ عصر تا شامگاه اجرا خواهد شد، محلی شبیه صحن انقلاب بارگاه رضوی را برای حضور مردم بازسازی کرده ایم. 
وی اجرای برنامه “بااجازه امام رضا (ع)”را از دیگر برنامه های مهم دهه کرامت خواند و گفت: در این برنامه که امسال برای دومین بار  در استان اجرایی می‌شود، برنامه عقد ۴۰ زوج کرمانشاهی را با حضور خدام رضوی در روز ۲۱ تیر خواهیم داشت. 
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه اضافه کرد: همچنین در این روز همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی از پارک شاهد تا میدان تاق بستان کرمانشاه برگزار خواهد شد که بصورت زنده از شبکه سه پخش می‌شود. 
وی بابیان اینکه برگزاری سفره اطعام رضوی برنامه دیگر روز ۲۱ تیر است، عنوان کرد: در این روز سفره های اطعام رضوی را در مناطق محروم برقرار می کنیم که برای اجرایی شدن این برنامه به مشارکت مردم نیاز داریم.    وی گفت: برپایی ایستگاه های صلواتی، آذین بندی شهر و اجرای شب شعر ملکوت هشتم با حضور شاعران برجسته کشوری و استانی و برگزاری اردوهای سلامت جهت رسیدگی به محرومین از دیگر برنامه های استان در دهه کرامت خواهد بود.
انتهای پیام
منبع :: ۴۰ زوج کرمانشاهی با اجازه امام رضا(ع) راهی خانه بخت می‌شوند/ سفر ۳ گروه از خدام رضوی به استان 

خبر جدید  مرغ به این گرانی نمی‌ماند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه