13:30:04 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
۴۰ سال ولایت‌مداری و بصیرت رمز ماندگاری انقلاب است
۴۰ سال ولایت‌مداری و بصیرت رمز ماندگاری انقلاب است
گروه سیاست و اقتصاد- ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای آورده است، ۴۰ سال ولایت‌مداری، بصیرت و استقامت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی اسران است.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیهای ضمن گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی اعلام کرد، مراسم بزرگداشت یومالله ۹ دی «روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت» رأس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۹ دی همزمان با سایر نقاط میهن اسلامی در سراسر استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
این مراسم در شهر کرمانشاه با سخنرانی محقق و پژوهشگر کشور حشمتالله قنبری در مسجد جامع برگزار میشود.
در این اطلاعیه آمده است، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز پرثمرتر و بالندهتر از دیروز، تمامی مرزهای جغرافیایی و انسانی را درنوردیده و با فتح قلل بالاتری از پیشرفت و عزت و اقتدار به عنوان قدرتی مهم و بازیگری تأثیرگذار در سطح منطقه و جهان بدل شده و توانسته خود را به ابرقدرتان جهان به عنوان کشوری مهم و بازیگری توانا در عرصه بینالمللی دیکته کند.
درادامه این اطلاعیه با دعوت از آحاد مردم بصیر و ولایتمدار استان کرمانشاه برای شرکت در این مراسم آمده است، ۹ دی مظهر نفوذناپذیری ملت بزرگ ایران در برابر فتنه آمریکایی است و خلق حماسه ۹ دی وابسته به هیچ گروه، جریان و حزب و تشکلی نبوده و نیست بلکه این حماسه متعلق به ملت بصیر و سلحشور ایران اسلامی است.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

خبر جدید  استان کرمانشاه 54 هزار بیسواد 10 تا 49 ساله دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه