1:47:50 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به جوانرود اختصاص یافت
۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به جوانرود اختصاص یافت
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار جوانرود گفت: امسال جدا از اعتبارات ملی ۴۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت و گاز، توازن منطقه ای و تملک دارایی ها به پروژه های عمرانی این شهرستان اختصاص یافته است که این نشان دهنده توجه ویژه دولت به جوانرود دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رستگار یوسفی عصر روز شنبه در جلسه شورای اداری جوانرود که با حضور الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه برگزار شد، افزود: در پنج ماه گذشته از زمان شروع به کار اینجانب ، با حمایت های استاندار کرمانشاه و پیگیریهای کارگروه اشتغال ، میزان جذب تسهیلات اشتغالزا از ۲۰ درصد به ۱۲۵ درصد رسیده است.
وی اظهار داشت: با جذب این تسهیلات زمینه برای اشتغال ۲۰۷ نفر در قالب ۱۰۸ طرح با نظارت هفتگی که این طرحها کنترل و رصد می شوند، فراهم شده است.
فرماندار جوانرود خاطرنشان کرد: در بخش زلزله نیز ۷۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب ۵۱۱ طرح پرداخت و در مجموع ۱۹ میلیارد تسهیلات اشتغالزا پرداخت شده است که گردش مالی خوبی برای رونق اشتغال این شهرستان دارد.
یوسفی در ادامه ایجاد و بازگشایی مرز دروله ، اخذ کمک برای فعالیت های پژوهشی در زمینه اعتیاد و مواد مخدر ، حل مشکل آب شرب شهری و روستایی و تامین اعتبار مورد نیاز برای خرید و نصب دیزل ژنراتور در ایستگاه های شهرستان جوانرود، افزایش اعتبارات نهادهای فرهنگی و توجه ویژه به نخبگان و سازمان های مردم نهاد و انجمن های ادبی و کمک به فعالیت های آموزشی برای کاهش آسیب های اجتماعی را از مهمترین مطالبات و خواسته های مردم و مسئولان شهرستان جوانرود عنوان کرد.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

خبر جدید  بهره برداری از 30 طرح عمرانی در گیلانغرب آغاز شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه