3:08:39 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
۵۰۰ سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری کرمانشاه شرکت می کنند
۵۰۰ سرمایه گذار در همایش سرمایه گذاری کرمانشاه شرکت می کنند
کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه در تهران گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ سرمایه گذار برای حضور در این همایش دعوت شده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند عصر شنبه در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه گفت: در این همایش که ۱۷ دی ماه برگزار می شود با سرمایه گذاران برای حضور در کرمانشاه و سرمایه گذاری در بخش های مختلف صحبت و رایزنی می شود.
وی افزود: این همایش فرصت خوبی است تا ظرفیت ها و قابیلت های کرمانشاه را به سرمایه گذاران بشناسانیم و از آن ها برای حضور در مرکز غرب کشور دعوت کنیم.
بازوند ادامه داد: استان کرمانشاه چه در بخش های صنعتی، معدنی، گردشگری، ورزشی و … توانمندی های زیادی دارد به گونه ای که در هر کدام آن ها چندین سرمایه گذار می تواند ورود پیدا کند.
استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت های دولت در بخش اعتباری بهترین راه برای توسعه اقتصادی و اجرا و تکمیل پروزه های مهم و اثربخش، جذب سرمایه گذار است.
وی همچنین از مدیران استان خواست تا در صورتی که با سرمایه گذاری آشنایی دارند وی را برای حضور در همایش روز ۱۷ دی دعوت کنند.
بازوند در پایان گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر نفت، رئیس کل بانک مرکزی و احتمالا وزیر کشور سخنرانان همایش فرصت های سرمایه گذاری کرمانشاه خواهند بود.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت در ۵۵۰ کیلومتری شهر تهران و در شمال غربی کشور قرار گرفته است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  موردی از ابتلای افراد به بیماری تب کریمه کنگو در قصرشیرین مشاهده نشد
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه